Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
04.01.2018 20:52

Що залишив Ірпеню 2017-й рік?

Лідер партії "Нові обличчя"

2017 був непростим роком. Попри шалений тиск на управлінську команду Ірпеня і штучний зрив багатьох наших планів, ми все одно рухалися вперед. У новий рік Ірпінь входить із досягненнями, розпочатими проектами і з новими задумами.

2017був непростим роком. Попри шалений тиск на управлінську командуІрпеня і штучний зрив багатьох наших планів, ми все одно рухалися вперед. Уновий рік Ірпінь входить із досягненнями, розпочатимипроектами і з новими задумами.

1.jpg

Минулий рік в Ірпені бувоголошений роком освіти й медицини.На розвиток освіти ми виділили найбільшу частину міського бюджету – 134 млн гривень, у півторарази більше, ніж у 2016-ому.Разом із грантовими програмамиі частковим фінансуванням з обласного бюджету це дозволило реалізувати чималоіз задуманого. У кожній школі збудовані сучасні багатофункціональні спортивнімайданчики,  відкрито 6 профільнихкласів. Зустрів своїх перших відвідувачів найкращий в області дитсадок«Колібрі» (другий комунальний садок, відкритий в місті за три роки),завершується будівництво третього комунального дитсадка по вул. Курортній. У дошкільному начальному закладі №1«Лісова пісня» відкрили першу в Ірпені групу інклюзивної освіти для дітей зособливими потребами.У нове приміщення у центрі міста переїхав Ірпінський центр позашкільноїосвіти. 1500 учнів 2-4класів вчилися плавати у басейні санаторію «Ворзель» у рамках міської цільовоїпрограми. Ми почали розбудовувати школи, аби збільшити кількість навчальнихмісць, і започаткували мотиваційні програми для педагогів. Ірпінські освітяни першими в Україні почали освоюватиновітню інформаційну систему «Office 365» і активно вивчатиєвропейський досвід навчання дітей, стажуючись у Німеччині і приймаючинімецьких колег у нашому місті.

2_освiта.jpg

14.jpg

13.jpg

У 2017-ому Ірпінь отримав свій пункт швидкої допомоги і новийсучасний реанімобіль для центральної міської лікарні. У приміщенні дитячої лікарні оновиликімнату відпочинку для дітей, а в амбулаторії №1 відкрили денний стаціонар.

3_медицина.jpg 

Першими на Київщині ми розпочали реалізацію програми пільговогостоматологічного обслуговування учасників АТО. Вона діє завдяки співпраці адміністрації міста з Центромщелепно-лицевої хірургії та стоматології Київської обласної клінічної лікарні. На повну силу запрацював новий хірургічний блок травматологічноговідділення Ірпінської міської лікарні в Бучі, а лікарі-травматологи ЄвгенРепйов та Олександр Юрчишин пройшли стажування у Мюнхені в німецькій науковійлабораторії «Arthrex».

Хоча ми й визначали для себе гуманітарніпріоритети, минулого року важливих завдань було значно більше. Ми продовжилипрацювати над дорогами – повністю оновили вулицю імені Заріфи Алієвої і відкрилистратегічно важливу об’їзну дорогу по вулиці Підгірній, що допомоглорозвантажити затори на залізничному переїзді.Збудували новий автовокзал і почали реконструкцію площі іменіавіаконструктора Антонова. Оновлюючи дороги, міняли старі комунікації.Ірпіньводоканал проклав понад 20 км нового водогону. Розпочали будівництводвох станцій водопідготовки та знезалізнення – у Ворзелі і в Бучі, ще одна з'явиться в Ірпені вже цього року. Взагалі у 2017-му  була закуплена рекордна кількість комунальноїтехніки та замінено рекордну кількість мереж.

Пiдгiрна.jpg

17.jpg

технiка_водоканалу.jpg 

Комунальники Ірпеня почали працювати в новихадміністративних будівлях. Нову адміністративну будівлю відкрили на території підприємства «УЖКГ «Ірпінь». Покращилися умови праці і для працівників КП«Ірпіньводоканал». Автопарк водоканалу поповнився новою технікою – новимекскаватором вартістю 3,5 млн грн. «Ірпіньводоканал» – одне знебагатьох підприємств Київщини, що може похвалитися такою потужною машиною. Цевже 12-та одиниця техніки, куплена протягом двох років за кошти міста ікомунального підприємства.

11.jpg

Ірпіньдолучився до Європейської ініціативи з енергоефективності, підписавши у числі32 українських міст Угоду мерів. Ми продовжили утеплення бюджетних  установ, встановлення LED-ліхтарів тазапровадження енергоощадних технологій.В Ірпінській міській радіпочав працювати енергоменеджер.

16_(1).jpg

парк_пис_менникiв.JPG

21.jpg

12.jpg 

2017 рік став знаковим для Ірпеня мистецького. Розпочалосявідродження унікальної території Будинку творчості письменників України, мивідкрили ще один парк в місті – парк  письменників.На оновленій центральнiй площі міста встановили одну з найбільш живописних скульптур в Україні – пам’ятникмолодому Тарасу Шевченку. «Подією десятиріччя» стало повернення Будинку культури у комунальну власністьІрпеня, таким чином ми врятували ще одну історичну будівлю відруйнування. Ми провели три великі  заходивсеукраїнського масштабу: книжковий фестиваль «Irpin Book Fest»,поетично-бардівський фестиваль «Ірпінський Парнас» і перший художній пленер«Намальований Ірпінь». До Дня Незалежності Ірпінь отримав ще один вагомийподарунок – книгу Анатолія Зборовського «Історія Ірпінського краю», де вперше цілісно подано історичну канву подій Українськоїреволюції 1917-20-х рр., колективізацію, голодомор, післявоєнний час ісьогоднішній день нашого краю. 

памятник_Шевченку_i_книга_Зборовс_кого.jpg 

У містіпочала працювати Агенція розвитку, ми реалізували півторамільйонний громадськийбюджет, Ірпінь гідно прийнявгостей з усієї області на 85-річчя Київщини, почаласяпроцедура налагодження побратимських зв’язків між Ірпенем та американськиммістом Мілуокі. Ми оголосили про всеукраїнську премію у різних галузяхнауки та культури, розпочали підготовку до видання масштабної добірки поезійпро Ірпінь. І список досягнень та ініціатив можна продовжувати ще довго.


квартири_АТОвцям.jpg


22.jpg

Та що б ми не робили, ми завжди пам'ятаємо про бійців, які своєю мужністю дозволяють нам  розвивати наше місто. Вдячність вимірюється нетільки  меморіальними дошками і алеямиСлави, яких, на жаль, у нас стає все більше. Ірпінь – єдине місто в Україні, деучасникам АТО виділено 50 квартир і 200 земельних ділянок. Вперше в УкраїніІрпінь фінансово підтримав підприємницькі ініціативи учасників АТО в рамкахконкурс «StartupIrpin». І вже три  переможці конкурсу: Денис Дудник, Володимир Шиповський і Віталій Івахненко успішнорозвивають свою справу.

20.jpg

Попередуновий рік. А отже – нові виклики і нові перемоги. Хочу від усього серцяпобажати всім нам мудрості, працьовитості та добра в серці. Щиро зичу всім злагоди, добробуту і мирного неба. 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи