Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
12.02.2017 23:12

Неполіткоректно про викривлене дзеркало політикуму

Политический консультант, аналитик

Чому у викривленому дзеркалі вітчизняних медіа ми бачимо переважно обличчя не спотворені ані інтелектом, ані фаховою підготовкою, які дедалі більше дискредитують український парламент та політикум загалом.

Спостерігаючи за регулярною присутністю в ефірах та нашпальтах ЗМІ одних й тих самих народних обранців я завжди пригадую фразувідомого російського шоу-мена Романа Трахтенберга, сказану ним на адресускандального резидента  «Comedy Club » СніжкаПавла Волі: «Паша, зазвичай розумної людини у програмі завжди мало, а тебе, натомість завжди забагато». Дійсно, вефірах різноманітних політичних шоу та інформаційних каналів забагато всілякихгончаренків, лозових, мельничуків, дейдеїв, лещенок, суслових, савченок таінших блазнів, чия присутність в інформаційному полі абсолютно не співмірна аніз їхньою реальною значущістю у процесі прийняття політичних рішень, ані з їхнімвпливом на соціально-політичні та соціально-економічні процеси, ані з їхньоюкомпетентністю чи фаховістю. 
  
Зрозуміло, що у кожного з них є своя цільова аудиторія таармія прихильників. Проте, для більшості українців саме їхнє, переважнобезпредметне, базікання на будь-які довільні теми і формує у суспільствіуявлення про народних депутатів як некомпетентних і примітивних блазнів,неспроможних вести предметну, конструктивну і раціональну дискусію. Більшетого, в уявленні наших співгромадян Верховна Рада України, фактично, зводитьсядо цих медійних персонажів. 
У цьому інформаційному шумі з легкістю потопає голосрозуму. 
  
 Цілком закономірнопоцікавитися, чому саме ці «говоруни» делегуються на екрани керівництвомфракцій та викликають цікавість з боку журналістів. 
  
Наприклад, мені не зрозуміло, чому основними спікерамиРПЛ, крім самого Олега Валерійовича, є Андрій Лозовий та Ігор Мосійчук, які, м’якокажучи, далеко не найінтелектуальніші представники депутатського корпусу? І цев той час, як у фракції РПЛ сидять куди більш перспективні і цікаві з фаховоїточки зору Віктор Галасюк чи Сергій Рибалка. 
  
Невже у «Народному фронті» нема більш адекватних, чи хочаб приємніших для ока спікерів, ніж Максим Бурбак чи Тетяна Чорновіл? 
  
БПП не соромно асоціюватися з витівками ОлексіяГончаренка? 
  
Те саме можна сказати і про «говорящі голови» з іншихфракцій. Реально нудить від інтелектуальної злиденності та вбогості всіх цихКрулько, Ємців, Савченків, Луценок. 
  
Пояснити цей феномен можна по-різному. 
  
Наприклад, фаворитизмом, який існує у багатьох партіях. Урезультаті від імені політсили виступають одні й ті ж самі персони, особистонаближені до керівництва фракції. 
  
Втім, мабуть,  крім«особисто тісних стосунків», існують й інші причини. Погодьтеся, видаватисялідером партії значно легше на тлі Мосійчука чи Лозового, ніж на тлі значнобільш фахових та професійно успішних Галасюка чи Рибалка, які підсвідомо можутьрозглядатися навіть як потенційні конкуренти. 
  
І така сама ситуація в інших фракціях. 
  
Не дивно, що у людей і складається враження, що впарламенті сидять самі лише ідіоти, бо на перший план чомусь виходять політичніблазні. 
  
Втім, це питання можна також адресувати й ЗМІ. Чому уполе уваги журналістів потрапляють не стільки парламентарі, які працюють,скільки одіозні блазні та фігуранти всіляких скандалів? Як би там не було, алетреба якнайшвидше змінювати цю трагічну і ситуацію, коли у викривленомудзеркалі вітчизняних ЗМІ ми бачимо обличчя не спотворені ані інтелектом, аніфаховою підготовкою. Треба усвідомити, що ці «обличчя» дедалі більшедискредитують український парламент та політикум загалом. 
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net