Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
27.10.2015 21:21

Коли здолаємо імітаторів-конформістів у владі?

Економіст і політик, народний депутат України (VIII скликання)

У владі забагато імітаторів-конформістів та нестача сміливців-розбудовувачів. Досі переважають покращувачі. Був сьогодні на нараді у Гройсмана з Міністром економіки. Слухають, але не чують.

Коли здолаємо імітаторів-конформістів у владі?

У владі забагато імітаторів-конформістів та нестача сміливців-розбудовувачів. Досі переважають покращувачі. Був сьогодні на нараді у Гройсмана з Міністром економіки. Слухають, але не чують.

Робимо "економічний день" в парламенті. Урядовці намагаються протягти в першу чергу навколоприватизаційні питання та окремі покращення регуляторної сфери. Чому не хочуть прийняти спочатку те, що знизить податки, здешевить кредити, створить робочі місця, залучить інвестиції, відродить цілі галузі виробництва, збільшить високотехнологічний експорт? Чому кожного разу починають із другорядного - приватизації й дерегуляції, не доходячи до головного?

Це економічна й політична короткозорість та управлінський злочин проти власної країни - невідкладно не виносити на розгляд парламенту такі закони:

- Радикальну податкову реформу - законопроект №3357, напрацьований в Податковому комітеті на чолі з Ніна Южаніна , авторами якого стали рекордні 115 (!!!) депутатів. Це шанс зробити податкову систему вигідною українським підприємцям й виробникам, а не податківцям чи закордонним кредиторам.

- Депутатський законопроект про підтримку українського експорту (№2142а) разом з президентським законопроектом №0069 про ратифікацію стратегічно важливої для українських виробників-експортерів Trade Facilitaion Agreement. Це зменшить грошові та часові витрати експортерів, а також надасть їм дієву підтримку у вигляді страхування, гарантування та здешевленого кредитування експортних контрактів.

- Законопроекти щодо розвитку низки галузей промисловості: с/г виробництва (№2585), металургії (№2031а), деревообробки (№2617 та №2618), електротранспорту (№1674,1912) та ін.

- Промислово-інвестиційні законопроекти №2553а про відміну додаткового імпортного збору на сировину українських виробників та №2551а про справедливе оподаткування ПДВ режиму переробки, яким користуються багато виробників Західної України.

- Законопроект Самопомочі про конвертацію грошових вимог підприємств №2764 для запобігання їх банкрутству та законопроект Радикальної партії №2714 про визнання неплатоспроможності фізичних осіб, який дозволяє за європейською та американською практикою знімати пожиттєве боргове ярмо з фінансово неспроможних громадян.

- Наші з Олег Ляшко радикально-антикорупційні законопроекти №3309 та №3310 про запровадження персональної майнової відповідальності перевіряючих - посадових та службових осіб контролюючих органів - за накладення неправомірних санкцій на підприємців.

- Міжфракційний законопроект 2307а про встановлення повної державної монополії на лотерейну діяльність, яким ми виб'ємо з України компанії з російським корінням, що й досі заробляють мільярди та фінансують з них армію країни-агресора.

Хіба в цьому переліку є хоч щось менш важливе за приватизацію чи ліквідацію трудових книжок?!? І ті можновладці, які сьогодні ставлять палки в колеса розвитку промисловості та сміються у відповідь на мої пропозиції, ті хто сьогодні вважають себе найрозумнішими та безкарними, завтра отримають сповна від свого народу. Але вони того не зрозуміють до останньої миті, бо безнадійно відірвались від реальності. Шкода, що разом з ними вчергове постраждає й країна.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]