Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
27.10.2015 21:21

Коли здолаємо імітаторів-конформістів у владі?

Економіст і політик, народний депутат України (VIII скликання)

У владі забагато імітаторів-конформістів та нестача сміливців-розбудовувачів. Досі переважають покращувачі. Був сьогодні на нараді у Гройсмана з Міністром економіки. Слухають, але не чують.

Коли здолаємоімітаторів-конформістів у владі?

У владізабагато імітаторів-конформістів та нестача сміливців-розбудовувачів. Досіпереважають покращувачі. Був сьогодні на нараді у Гройсмана з Міністромекономіки. Слухають, але не чують.

Робимо"економічний день" в парламенті. Урядовці намагаються протягти впершу чергу навколоприватизаційні питання та окремі покращення регуляторноїсфери. Чому не хочуть прийняти спочатку те, що знизить податки, здешевитькредити, створить робочі місця, залучить інвестиції, відродить цілі галузівиробництва, збільшить високотехнологічний експорт? Чому кожного разу починаютьіз другорядного - приватизації й дерегуляції, не доходячи до головного?

Цеекономічна й політична короткозорість та управлінський злочин проти власноїкраїни - невідкладно не виносити на розгляд парламенту такі закони:

- Радикальну податкову реформу- законопроект №3357, напрацьований в Податковому комітеті на чолі з Ніна Южаніна, авторами якого стали рекордні 115(!!!) депутатів. Це шанс зробити податкову систему вигідною українськимпідприємцям й виробникам, а не податківцям чи закордонним кредиторам.

- Депутатський законопроектпро підтримку українського експорту (№2142а) разом з президентськимзаконопроектом №0069 про ратифікацію стратегічно важливої для українськихвиробників-експортерів Trade Facilitaion Agreement. Це зменшить грошові тачасові витрати експортерів, а також надасть їм дієву підтримку у виглядістрахування, гарантування та здешевленого кредитування експортних контрактів.

- Законопроекти щодо розвиткунизки галузей промисловості: с/г виробництва (№2585), металургії (№2031а),деревообробки (№2617 та №2618), електротранспорту (№1674,1912) та ін.

- Промислово-інвестиційні законопроекти№2553а про відміну додаткового імпортного збору на сировину українськихвиробників та №2551а про справедливе оподаткування ПДВ режиму переробки, якимкористуються багато виробників Західної України.

- Законопроект Самопомочі проконвертацію грошових вимог підприємств №2764 для запобігання їх банкрутству тазаконопроект Радикальної партії №2714 про визнання неплатоспроможності фізичнихосіб, який дозволяє за європейською та американською практикою зніматипожиттєве боргове ярмо з фінансово неспроможних громадян.

- Наші з Олег Ляшко радикально-антикорупційнізаконопроекти №3309 та №3310 про запровадження персональної майновоївідповідальності перевіряючих - посадових та службових осіб контролюючих органів- за накладення неправомірних санкцій на підприємців.

- Міжфракційний законопроект2307а про встановлення повної державної монополії на лотерейну діяльність, якимми виб'ємо з України компанії з російським корінням, що й досі заробляютьмільярди та фінансують з них армію країни-агресора.

Хіба вцьому переліку є хоч щось менш важливе за приватизацію чи ліквідацію трудовихкнижок?!? І ті можновладці, які сьогодні ставлять палки в колеса розвиткупромисловості та сміються у відповідь на мої пропозиції, ті хто сьогоднівважають себе найрозумнішими та безкарними, завтра отримають сповна від свогонароду. Але вони того не зрозуміють до останньої миті, бо безнадійновідірвались від реальності. Шкода, що разом з ними вчергове постраждає йкраїна.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи