Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
16.09.2023 13:32

ТОП-питань: Шукаю зниклого за допомогою Міжнародної комісії

Після кожного розчарування, якщо не піднімаються руки, то потрібно щонайменше йти у вірному напрямку...

Що це за організація - Міжнародна комісія з питань зниклих осіб?

Відповідь: Міжнародна комісія з питань зниклих осіб (МКЗО) була створена за ініціативи президента США Білла Клінтона в 1996 році на саміті G-7 у Ліоні, Франція. Початковим завданням Комісії було допомогти знайти приблизно 40 000 осіб, які зникли безвісти внаслідок бойових дій в колишній Югославії з 1991 по 1995 рік. Це був безпрецедентний результат.

Напрямки робити МКЗО?

Відповідь:Комісія створила систему ДНК-ідентифікації, яка базується на роботі інтегрованих лабораторій ДНК-тестів, розташованих у Гаазі, та яка стала еталоном технічних інновацій і продуктивності. ДНК-лабораторії мають високорозвинені можливості для отримання профілів ДНК із дуже складних зразків невпізнаних людських останків, таких як з кісток із масових поховань. Систему доповнено судово-археологічними та антропологічними методами процесу зіставлення ДНК.

МКЗО також розробив єдину спеціалізовану базу даних про зниклих безвісти для управління всіма даними, що стосуються процесу зниклих безвісти.

15 грудня 2014 року міністри закордонних справ Нідерландів, Великобританії, Швеції, Бельгії та Люксембургу підписали Договір надання ICMP нового правового статусу – міжнародної організації.

Як направити запит в МКЗО?

Відповідь: На офіційному сайті МКЗО створено спеціальній розділ для пошуку зниклих осбі в Україні.

Ви можете повідомити про особу, яка зникла безвісти, і шукати інформацію про осіб, про зникнення яких вже повідомили до Міжнародної комісії з питань осіб, зниклих безвісти.

Якщо людина ще не подавали до Міжнародній комісії з питань осіб?

Відповідь: заповніть форму за цим посиланням. 

Після заповнення форми вам надійде код підтвердження, обов’язково збережіть його.

Ви хочете знайти інформацію щодо особи, про зникнення якої вже повідомили?

Відповідь: Перейдіть за цим посиланням.

Вам знадобиться код підтвердження, який Вам видали після повідомлення про зникнення особи.

Хочу повідомити про зникнення декількох осіб?

Відповідь: Якщо Ви хочете повідомити про зникнення декількох осіб, то надішліть електронного листа на адресу [email protected] 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи