Про автора

Сергій Левада Депутат Київради від фракції "УДАР-Солідарність"

Депутат Київради
Фракцiя: Депутатська фракція «УДАР-Солідарність»
Посади:
Постiйна комiсiя з питань містобудування, архітектури та землекористування
Перший заступник голови

Освіта:
З 1987року по 1992 рік навчався в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, здобув вищу освіту за спеціальністю міжнародне право, кваліфікація: юрист-міжнародник, референт - перекладач англійської мови.
З 2005 року по 2007 рік навчався в Інституті Політичних наук при Академії наук України, здобув другу вищу освіту за спеціальністю державне управління, кваліфікація - менеджер державного управління.

Трудова діяльність:
з 1980 року по 1984 рік працював у ВАТ «Інтурист». 
З 1992 року по 2002 рік працював юристом-консультантом, адвокатом юридичної фірми «Проксен», займався приватною практикою.
З 2002 року по квітень 2014 року працював Генеральним директором ТОВ «Українська інвестиційно-інжинірингова компанія», основна діяльність компанії - житлове та комерційне будівництво в м. Києві та Україні, програма зносу застарілого житла.
З 2011 року по теперішній час працюю Головою правління Благодійної організації «Благодійний фонд Наш дім – Дарниця». 
З червня 2014 року депутат Київської міської ради, перший заступник голови Постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Громадська робота:
З 2011 року по 2013 рік – Голова Комісії з питань містобудування, архітектури та капітального будівництва Громадської ради при КМДА. 
З 2013 року по 2014 рік – Голова Комітету з питань сталого розвитку міста при виконавчому органі Київської міської ради (КМДА).

Партійність: 
член політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Контакти
E-mail: [email protected]