Маркери нової економічної моделі Луганщини
Наразі головне завдання – адаптувати регіональну економічну модель до викликів, сформованих війною. Очевидно, що єдиний доступний для інтеграції напрямок – західний.
2014 року традиційна економічна модель Луганщини втратила логіку існування. Війна відрізала ринки РФ і великих міст регіону – Луганська, Донецька, Алчевська... Це розхитало логістику, напрацьовану десятиліттями. Їй забракло міцності. Особливо, з огляду на попереднє недофінансування обласної інфраструктури упродовж багатьох років.
Наразі головне завдання – адаптувати регіональну економічну модель до викликів, сформованих війною. Очевидно, що єдиний доступний для інтеграції напрямок – західний.
Ідеться як про ринок України, так і про експорт.
Аби бути там конкурентними, області потрібна якісна логістична інфраструктура. Без неї транспортні витрати «з'їдатимуть» дохід, а організація будь-якого бізнесу не матиме сенсу. Ключова умова – забезпечити повноцінне залізничне сполучення. Лише так станемо конкурентними з іншими регіонами.
Приміром, на Львівщині європейські виробники організували кілька виробництв електрообладнання. Їхнє транспортне «плече» з України – 200-300 км. Натомість з Луганщини до Києва – 800 км, а до європейського кордону – 1600 км. Найбільш ощадлива нагода їх подолати – залізниця.
Її наявність – гостра потреба аграріїв області. Адже вартісне транспортування фурами позбавляє їх доходів, а нам усім – розбиває дороги. З’єднавши колією східну частину Луганщини із загальноукраїнською транспортною мережею, створимо економічно вигідний маршрут для логістики сільськогосподарської продукції.
Продовжимо модернізувати інфраструктуру життєзабезпечення. Головні маркери – енергозбереження та ефективність. Інженерні комунікації в області історично проєктувалися для споживання промислових підприємств. Більшість цих заводів давно закриті. Але воду досі качаємо гігантськими компресорами. Такого марнотратства не витримає жодна економічна модель.
Окреме питання – створення нових точок економічного зростання. Скажімо, в області немає жодного фірмового автосервісу. Водії вимушено їдуть до Краматорська або Харкова. Плануємо, найближчим часом залучити такі компанії. Можливо, цього року у Сєвєродонецьку почнемо будівництво відомого будівельного гіпермаркету.
Сподіваємося акцентувати розвиток у регіоні IT-сектора. Маємо попередні домовленості з міжнародними партнерами. Вважаю цей напрям перспективним драйвером економічної трансформації. Для його розвитку потрібно не так багато. Фактично – швидкісний інтернет та умови для фрілансу в трьох основних містах області. Хочемо спільно з приватним бізнесом та міжнародними партнерами відкрити дві школи з підготовки IT-фахівців.
У глобальних проєктах будемо перенавчати фахівців, частково – залучати з інших регіонів. До речі, за багатьма напрямами в області збереглися сильні кадрові школи. У Сєвєродонецьку достатньо висококласних хіміків. Тут виховують свої робітничі й інженерні кадри виробники сигнального обладнання для АЕС і систем управління локомотивів. Луганщина, і весь схід України, точно, є перспективною територією. Варто бачити цю перспективу і йти до неї.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411