Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
29.01.2016 13:07

Недолуга хитрість

Народний депутат України VIII скликання (2014-2019)

Під час останнього засідання політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи в Мінську представники «ЛНР/ДНР» за пів години до завершення зустрічі представили учасникам переговорів свій варіант змін до Конституції України.

Під час останнього засідання політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи в Мінську представники «ЛНР / ДНР» за пів години до завершення зустрічі представили учасникам переговорів свій варіант змін до Конституції України.

Виходячи зі змісту цього «документу», можна стверджувати, що Мінським домовленостям настав кінець, хоч всі Західні політики і продовжують переконувати, ніби альтернативи їм немає. Зокрема, уповноважені представники сепаратистів вимагають надати їм гарантовані місця у Верховній Раді, право накладати вето на зовнішньополітичні та зовнішньоекономічні ініціативи української влади, контроль над прикордонною службою на Донбасі, а також виконати всі положення, передбачені законом про особливий порядок місцевого самоврядування – надати окремим районам Донбасу власну прокуратуру, суди, народну міліцію та амністію бойовикам.

Очевидно, для того, щоб хоч якось компенсувати захмарний рівень своїх вимог, так би мовити, втертися в довіру, ватажки псевдореспублік, безумовно, у співавторстві з Москвою вдалися до витонченого ідеологічного трюку. В запропонованому тексті їх пропозицій Крим визнано… частиною України!

Що й говорити, розрахунок Кремля виглядає стратегічно: якщо вже імітувати реінтеграцію Донбасу, то робити це традиційно – з акцентом на пропагандистській складовій. Адже визнання окупованого півострова українським з боку «ДНР / ЛНР» все одно нічого не змінить, але Києву мало б бути приємно. Мабуть, хитрість плану полягала в тому, що українська сторона так зрадіє формальній прихильності сепаратистів ідеї територіальної цілісності України, що всі інші умови проросійських бойовиків прийме беззастережно і відразу.

Однак сподівання були марними. Вимоги виявилися настільки абсурдними, що їх адекватному сприйняттю не допомогло б навіть визнання Бандери героєм, Обами – другом, а Путіна – кривавим диктатором.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]