Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
27.10.2015 12:43

Нова «зрада» Обами виявилася черговим фейком

Народний депутат України 8-го скликання

Накладення вето Президентом США на законопроект про військовий бюджет країни на 2016 рік мало цілком адекватні аргументи. Конфлікт Обами з Конгресом став результатом розбіжностей між ними з приводу скорочення військового бюджету.

Накладеннявето Президентом США на законопроект про військовий бюджет країни на 2016 рікмало цілком адекватні аргументи. Конфлікт Обами з Конгресом став результатомрозбіжностей між ними з приводу скорочення військового бюджету.

Іхоча перипетії щодо прийняття держбюджету США не мали жодного відношення доУкраїни, це не завадило деяким українським політикам побачити у ветуванні Обамоюзаконопроекту відверту зраду інтересів нашої країни.  

Суперечностіміж Президентом та Конгресом США були викликані лише внутрішніми чинниками,зокрема, ігноруванням останнім запропонованих реформ у сфері модернізації військової сфери. Затверджена американськимпарламентом військова допомога Україні в обсязі $300 млн.- лише маленька частина цього бюджету, яка невикликає заперечень з боку глави США.

Підтвердженнямцьому стало узгодження конфліктних позицій по законопроекту між обома гілкамивлади, результатом якого вже завтра може стати підписання резонансногозаконопроекту. Жодних змін стосовно військової підтримки України, як іпередбачалося,   внесено не було.

Українськийполітикум повинен зрозуміти, що слід припинити тиражування надуманихпричин для паніки, тим самим збурюючи громадську думку і без того в доволіскладній політичній ситуації.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net