UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
13.07.2011 21:24

Профспілки пікетуватимуть Адміністрацію ПРЕЗИДЕНТА

Chairman of the Public Chamber of Ukraine

Профспілки 15 липня проведуть пікет під стінами Адміністрації Президента на підтримку звернення Профспілок України до глави держави Віктора ЯНУКОВИЧА щодо застосування ним права вето до прийнятого Верховною Радою Закону «Про заходи із законодавчого забезпе

Профспілки 15 липня проведуть пікет під стінами Адміністрації Президента на підтримку звернення Профспілок України до глави держави Віктора ЯНУКОВИЧА щодо застосування ним права вето до прийнятого Верховною Радою Закону «Про заходи із законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи».

Як відомо, 8 липня Верховна Рада України прийняла у цілому Закон України «Про заходи із законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи».

Пікет проходитиме в м. Києві біля Адміністрації Президента з 11.00 до 12.00 год.

Конгрес профспілок закликав профспілкових активістів, усіх бажаючих прийняти участь в пікетуванні АП та звернувся до регіональних профспілок з проханням, в знак солідарності з Київським пікетом, провести такі пікети біля будівель адміністрацій в обласних центрах.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]