UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
11.11.2010 17:11

Чи дочекаємося соціальної справедливості?!

Chairman of the Public Chamber of Ukraine

Забезпечення соціальної, національної та культурно-духовної справедливості — це ті «три кити», на яких лише і може постати фундамент Національної Ідеї як ідеї забезпечення національних інтересів українського народу і Української Держави.

Перспективи українського відродження необхідно шукати у чесних відповідях на запитання: чому після років «демократичних реформ» український народ дійшов до крайньої межі злиденності?

Чому національне багатство, створюване не одним поколінням, опинилось у руках кількох родин колишніх компартійних функціонерів і криміналітету, а мільйони висококваліфікованих українських спеціалістів потрапили у наймане рабство за межами Батьківщини?

Чому населення України катастрофічно зменшується, а соціальні програми сприяння сім’ї не працюють?

Чому поповнення соціального бюджету українських родин відбувається не за рахунок введення нових економічних потужностей, а за рахунок блюзнірської політики «заробітчанських інвестицій»?

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]