"Кубок Білої пантери" розпочинає свою історію
До завершення спортивної кар’єри присвятила старт дитячих змагань.
Спадкоємність поколінь у спорті – це те, до чого ми прагнемо і чого так важко досягти. На це «заточена» уся система дитячо-юнацького спорту з ДЮСШ, Школами вищої спортивної майстерності, Центрами олімпійської підготовки, закладами спеціалізованої освіти. В їх функціонуванні існує безліч проблем – від застарілої матеріально-технічної бази до слабкої мотивації дітей системно займатися спортом. Одна з причин кризи полягає в тому, що дитячо-юнацький спорт перейшов нам у спадок від СРСР, але не був адаптований до нових умов.
Увесь фінансовий тягар бере на себе держава, а позабюджетні надходження не перевищують 5%. Частково проблему допоможе вирішити розвиток спортивного меценатства. Відповідний базовий законопроект Верховна Рада ухвалила минулого року і тепер очікуємо надання меценатам конкретних пільг, що стимулюють їх допомагати дитячому спорту.
Але ще важливіше, аби дитячо-юнацький спорт став справою усієї спортивної спільноти. Зокрема, щоб поряд із традиційними дитячими спортивними змаганнями з’являлися альтернативні, підтримувані відомими діючими та колишніми спортсменами.
2021 рік був останнім в моїй спортивній кар’єрі, яка тривала майже 30 років. Таке рішення рано чи пізно приймає для себе кожен спортсмен, розуміючи, що треба давати дорогу молодим. Керуючись принципом, що фініш може бути новим стартом, вирішила присвятити цій події дитячі змагання White Panther Cup (Кубок Білої пантери).
22 січня ми успішно реалізували цей задум в столичному легкоатлетичному манежі, де зібрали 220 дітей, їхніх тренерів, батьків, численних гостей. В одному форматі поєднали спорт та цікаве шоу. А крім радості перемоги порадували дітей подарунками й додатковими призами за рахунок спонсорів.
White Panther Cup вдався на славу. Учасники змагалися в стрибках у довжину, потрійному стрибку, стрибках у висоту та стрибках з жердиною. Усі продемонстрували волю до перемоги. Часто боротьба була драматичною, суперників відділяла одне від одного крихітна дистанція.
Але спорт є спорт. Хтось виграє, а на когось успіх ще чекає попереду. Тому особливо приємно було нагороджувати оригінальним кубком Білої пантери переможців – хлопців та дівчат, які вже сьогодні живуть спортом і готові присвятити йому подальше життя.
Вірю, що серед учасників змагань були майбутні чемпіони та переможні олімпійці. Тож бажаю їм енергії, цілеспрямованості та незламності на шляху до мети!
А нам – дорослим – слід зробити усе можливе, аби ці діти передчасно не зійшли з дистанції. Підтримати тих, для кого професійний спорт важкий фінансовий тягар, тих, хто в своїх громадах не має можливості якісно тренуватися, тих, кому потрібне фахове спортивне наставництво.
І саме для цього започатковані змагання White Panther Cup. Вони лише розпочинають свою історію. Попереду багато яскравих подій, під час яких ми будемо відкривати Україні та світу нових зірок спорту. І, сподіваємося, знайдемо своїй ініціативі потужну підтримку в середовищі бізнесу, громадськості та спортивної спільноти.
Таким чином наші спортивні традиції не перервуться і матимуть тяглість. А досвід минулих поколінь помножений на енергію та силу молоді проросте новими перемогами, які прославлять нашу державу.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422