Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
19.12.2011 18:20

Як міліція "йолку" захищала

Прессекретар ВГО "КУПР"

Активістів ВГО "КУПР" цілий день протримали в одному зі столичних РУ ГУ МВС, щоб ті не завадили президентові урочисто запалити ялинку.

Сьогодні вранці активісти ВГО "Коаліція учасників Помаранчевої революції" намагалися пройти до Адміністрації Президента, щоб провести акцію, присвячену саміту ЄС. http://kupr.org.ua/index.php?id=200

На розі вул. Банкової колону мітингувальників зустрів міліцейський кордон та бійці спецпідрозділу "Беркут". 15 активістів, зокрема голову правління ВГО "КУПР" Сергія Мельниченка та його заступника Петра Михайленка, затримали та відвезли до Печерського РУ ГУ МВС України в місті Києві. Там затримані пробули до вечора.

Декількох активістів побили за спробу самовільно залишити місце незаконного затримання. Один із правоохоронців вдарив по голові голову правління ВГО "КУПР" Сергія Мельниченка, який нещодавно переніс декілька операцій на мозку.

Урешті-решт, купрівців таки відпустили. Днями на них чекає суд. Кожному "навісили" як мінімум по 2 статті Адміністративного Кодексу.Однією з можливих причин безпідставного тримання під вартою може бути акція ВГО "КУПР", заявлена на 17.00. Активісти Коаліції планували прийти на урочисте запалення "йолки" на майдані Незалежності, щоб висловити усе, що вони думають про владу та її політику.

Не вдалося. Шедевр новітнього новорічного дизайну мирно засяяв вогнями, оточений  щільним кільцем із правоохоронців.

 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]