Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
03.06.2015 22:37

Когда отменят незаконную пропускную систему

Політичний експерт, журналіст, тренер на виборах

Пропускная система незаконна, дискриминационна и аморальна. Ни один человек, инициирующий ее, на сегодня не может дать ответа, каких же все - таки результатов она достигла и в каком количестве. Матери патриотов, не могут поехать к детям, больные не могут в

Пропускная система незаконна, дискриминационная и аморальная. Ни один человек, инициирующий ее, на сегодня не может дать ответа, каких же все - таки результатов она достигла и в каком количестве. Матери патриотов, не могут поехать к детям, больные не могут выезжать на лечение, мирные люди не могут убежать от обстрелов. Это уже не говоря о том, что бежать некуда из разрушенного дома. Кабинет министров и президент считают, что полтора миллиона людей выживут сами как-нибудь. Система получения пропусков не работает, теряются документы, не работают электронные почтовые ящики по несколько дней, огромная коррупционная составляющая от 600 до 1500 гривен. 

Відповідно до статті 33 Конституції України кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом. 

Відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не оже бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Ніхто не зобов’язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину. 

Враховуючи вищенаведені норми Конституції України, можна дійти висновку, що кожна особа, яка на законних підставах перебуває на території України, може пересуватись по всій території України, у тому числі вільно в’їзжати на будь які частини Донецької та Луганської області, та вільно виїзжати. 

Україна не тільки не евакуює своїх громадян з неконтрольованої території, а ще й створює перепони. Особа, яка знаходиться на території боїв, не може вільно в екстреному порядку виїхати з території проведення бойових дій. 

Такое же мнение выразил заместитель главы СММ ОБСЕ Александер Хуг в ходе презентации тематического отчета "Защита мирного населения и свобода его перемещения в Донецкой и Луганской областях" 

Олег Поливанов 
Відправити:
Теги: ато
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи