Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
Окремим позитивом є і укладення угоди про співпрацю між НАБУ та українським Держфінмоніторингом. По-перше, варто уточнити, що функції цих двох структур жодним чином не будуть дублюватися. Водночас, Держфінмоніторинг – це один з органів, який має колосальний досвід. До створення НАБУ саме ця структура викривала ряд злочинів посадових осіб, але результати її роботи – аудити, дослідження та розслідування – ніколи не бралися до уваги прокуратурою та МВС. По-друге, вони також тривалий час співпрацювали із колегами з інших країн, проводили конференції, круглі столи, напрацьовували нові методики.
Нагадаю, працівники НАБУ мають розпочати роботу вже 1 жовтня. Утім, не слід забувати про іншу проблему – обрання антикорупційного прокурора. Попри те, що НАБУ – нова для України структура, і в її лавах будуть працювати нові спеціалісти з незаплямованою репутацією, вони будуть працювати згідно з українським законодавством. А в ньому є норма про обов’язкове процесуальне керівництво над детективом.
Зараз Верховна Рада має делегувати своїх представників до спеціальної комісії, яка й обире відповідну людину. Усі ми пам’ятаємо баталії, які точилися довкола призначення голови НАБУ. Нині бої будуть іще запеклішими, адже на кону стоїть призначення людини, яка буде контролювати усі справи детективів, давати зелене світло розслідуванням стосовно найвищих посадовців у нашій країні.
На мій погляд, такою людиною має стати досвідчений фаховий юрист, який не мав жодного стосунку до прокуратури. Однак, остаточне рішення ухвалить комісія. Тож, громадськість має пильно слідкувати за розвитком подій і реагувати у разі потреби.
11.09.2015 16:31
Олег Петровець про детективів НАБу та антикорупційного прокурора
Що стосується працівників НАБУ, мої очікування найпозитивніші.
Наразі детективів тренують провідні спеціалісти, їх колеги із подібних структур у розвинених країнах, таких як Британія, Грузія, Канада та США.Окремим позитивом є і укладення угоди про співпрацю між НАБУ та українським Держфінмоніторингом. По-перше, варто уточнити, що функції цих двох структур жодним чином не будуть дублюватися. Водночас, Держфінмоніторинг – це один з органів, який має колосальний досвід. До створення НАБУ саме ця структура викривала ряд злочинів посадових осіб, але результати її роботи – аудити, дослідження та розслідування – ніколи не бралися до уваги прокуратурою та МВС. По-друге, вони також тривалий час співпрацювали із колегами з інших країн, проводили конференції, круглі столи, напрацьовували нові методики.
Нагадаю, працівники НАБУ мають розпочати роботу вже 1 жовтня. Утім, не слід забувати про іншу проблему – обрання антикорупційного прокурора. Попри те, що НАБУ – нова для України структура, і в її лавах будуть працювати нові спеціалісти з незаплямованою репутацією, вони будуть працювати згідно з українським законодавством. А в ньому є норма про обов’язкове процесуальне керівництво над детективом.
Зараз Верховна Рада має делегувати своїх представників до спеціальної комісії, яка й обире відповідну людину. Усі ми пам’ятаємо баталії, які точилися довкола призначення голови НАБУ. Нині бої будуть іще запеклішими, адже на кону стоїть призначення людини, яка буде контролювати усі справи детективів, давати зелене світло розслідуванням стосовно найвищих посадовців у нашій країні.
На мій погляд, такою людиною має стати досвідчений фаховий юрист, який не мав жодного стосунку до прокуратури. Однак, остаточне рішення ухвалить комісія. Тож, громадськість має пильно слідкувати за розвитком подій і реагувати у разі потреби.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87050
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11258
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9249
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5719
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5427
Контакти
E-mail: [email protected]