Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
13.07.2015 10:20

Чому Мукачево? Бо вигідно Кремлю

Народний депутат України VII скликання (2012-2014)

Те, що відбувається в Мукачево, змушує висловитися і донести своє розуміння того, що там відбувається. Не буду говорити про контрабанду (яка присутня), про зацікавлення у ній конфліктуючих сторін (не дискутується).

Те, що відбувається в Мукачево,змушує висловитися і донести своє розуміння того, що там відбувається. Не будуговорити про контрабанду (яка присутня), про зацікавлення у ній конфліктуючихсторін (не дискутується).

Все це є фоном. Фоном для спецоперації. Спецоперації, яка спланована нашимсхідним сусідом. Переконаний, що наш Президент, СБУ, РНБОУ (в останню маловірю) швидко "прочитали" дану провокацію і зроблять необхідні заходи,щоб не допустити створення нового джерела сепаратизму, безпосередньо біляєвропейського кордону. Наслідки цього зрозумілі всім!

Але, я хочу сказати й про те, що час ворог вибирає вдало... Не прошу, кричу,вимагаю від влади одного – перестаньте заробляти на владі! Прості люди це бачать,але, нічого зробити не можуть. Шубравці це бачать і намагаються вмонтуватися внову владу.

Нова влада живе в "задзеркаллі", думає, що повністю контролює процес,підбирає кадри виключно по відданості, старі корупційні схеми не ламає, анамагається опанувати, невигідних політиків виштовхує на узбіччя, реформиімітує, а не втілює... Біда! Це шлях в нікуди! Півбіди, якщо цей шлях тількидля влади. Але, ми, що повинні це проковтнути?

Так думаю не я один. Так думаютьвсі свідомі українці! Так думають всі патріоти України! І що їм робити? Багатоз них в добровольчих батальйонах, волонтерських рухах.

Всі ці думаючі, активні, жертовні люди не збираються покидати Україну, вонихочуть бути долученими до побудови нової України! Багато таких пішло в лавиПравого Сектору. Це справжні патріоти. Вони можуть не бачити, що їхвикористовують всліпу.

Боюсь, що багатьох із насвикористають всліпу, якщо українська влада – Президент, ВРУ, Уряд несхаменуться! Схаменутися треба від одного – перестати розцінювати владу місцемособистого збагачення! Тому що Кремль хитрий і лукавий (як диявол). Бачачислабкість української влади, яка розриває міцність національного трикутника(народ – армія - влада), Кремль, Путін розпочали процес розчленування Україниіз Закарпаття. Європа це ковтне. Тим паче, Закарпаття вибрано не просто так. Згадайте партіюЙобік, згадайте висловлювання керівників Угорщини, згадайте, взагалі історію,та етнос, який колись туди...

Не хочу згущувати фарби, але,вважатиму безвідповідальним промовчати, не запропонувати власного вирішення. Атому:

1. Я цілком за право на повну монополію держави Україна на застосування силовихметодів та вогнепальної зброї її офіційними структурами.

2. Я за термінове прийняття закону про статус добровольчих структур
(в мирний і воєнний час), в тому числі із застосуванням зброї (в тому числіщодо ДУК ПС).

3. Я за термінову реформу всіх силових структур із застосуванням Закону проочищення (люстраці), проведенням прозорих конкурсів на заміщення посад,прийняттям нового закону про держслужбу (де силовикам надати високий ранг таз/пл не менше 1,0 тис $), повної заміни всієї судової гілки влади.

На все це потрібно тільки одне -  політична воля Президента!

Ми, українці, у масі своїй є патерналістами, багато серед нас вільнодумаючих і вільнодіючих,які теж очікують вірного, чесного, справедливого, сміливого гетьмана –Президента!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи