Чому Мукачево? Бо вигідно Кремлю
Те, що відбувається в Мукачево, змушує висловитися і донести своє розуміння того, що там відбувається. Не буду говорити про контрабанду (яка присутня), про зацікавлення у ній конфліктуючих сторін (не дискутується).
Те, що відбувається в Мукачево,змушує висловитися і донести своє розуміння того, що там відбувається. Не будуговорити про контрабанду (яка присутня), про зацікавлення у ній конфліктуючихсторін (не дискутується).
Все це є фоном. Фоном для спецоперації. Спецоперації, яка спланована нашимсхідним сусідом. Переконаний, що наш Президент, СБУ, РНБОУ (в останню маловірю) швидко "прочитали" дану провокацію і зроблять необхідні заходи,щоб не допустити створення нового джерела сепаратизму, безпосередньо біляєвропейського кордону. Наслідки цього зрозумілі всім!
Але, я хочу сказати й про те, що час ворог вибирає вдало... Не прошу, кричу,вимагаю від влади одного – перестаньте заробляти на владі! Прості люди це бачать,але, нічого зробити не можуть. Шубравці це бачать і намагаються вмонтуватися внову владу.
Нова влада живе в "задзеркаллі", думає, що повністю контролює процес,підбирає кадри виключно по відданості, старі корупційні схеми не ламає, анамагається опанувати, невигідних політиків виштовхує на узбіччя, реформиімітує, а не втілює... Біда! Це шлях в нікуди! Півбіди, якщо цей шлях тількидля влади. Але, ми, що повинні це проковтнути?
Так думаю не я один. Так думаютьвсі свідомі українці! Так думають всі патріоти України! І що їм робити? Багатоз них в добровольчих батальйонах, волонтерських рухах.
Всі ці думаючі, активні, жертовні люди не збираються покидати Україну, вонихочуть бути долученими до побудови нової України! Багато таких пішло в лавиПравого Сектору. Це справжні патріоти. Вони можуть не бачити, що їхвикористовують всліпу.
Боюсь, що багатьох із насвикористають всліпу, якщо українська влада – Президент, ВРУ, Уряд несхаменуться! Схаменутися треба від одного – перестати розцінювати владу місцемособистого збагачення! Тому що Кремль хитрий і лукавий (як диявол). Бачачислабкість української влади, яка розриває міцність національного трикутника(народ – армія - влада), Кремль, Путін розпочали процес розчленування Україниіз Закарпаття. Європа це ковтне. Тим паче, Закарпаття вибрано не просто так. Згадайте партіюЙобік, згадайте висловлювання керівників Угорщини, згадайте, взагалі історію,та етнос, який колись туди...
Не хочу згущувати фарби, але,вважатиму безвідповідальним промовчати, не запропонувати власного вирішення. Атому:
1. Я цілком за право на повну монополію держави Україна на застосування силовихметодів та вогнепальної зброї її офіційними структурами.
2. Я за термінове прийняття закону про статус добровольчих структур
(в мирний і воєнний час), в тому числі із застосуванням зброї (в тому числіщодо ДУК ПС).
3. Я за термінову реформу всіх силових структур із застосуванням Закону проочищення (люстраці), проведенням прозорих конкурсів на заміщення посад,прийняттям нового закону про держслужбу (де силовикам надати високий ранг таз/пл не менше 1,0 тис $), повної заміни всієї судової гілки влади.
На все це потрібно тільки одне - політична воля Президента!
Ми, українці, у масі своїй є патерналістами, багато серед нас вільнодумаючих і вільнодіючих,які теж очікують вірного, чесного, справедливого, сміливого гетьмана –Президента!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87050
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11258
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9249
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5719
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5427