Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
13.07.2015 10:20

Чому Мукачево? Бо вигідно Кремлю

Народний депутат України VII скликання (2012-2014)

Те, що відбувається в Мукачево, змушує висловитися і донести своє розуміння того, що там відбувається. Не буду говорити про контрабанду (яка присутня), про зацікавлення у ній конфліктуючих сторін (не дискутується).

Те, що відбувається в Мукачево, змушує висловитися і донести своє розуміння того, що там відбувається. Не буду говорити про контрабанду (яка присутня), про зацікавлення у ній конфліктуючих сторін (не дискутується).

Все це є фоном. Фоном для спецоперації. Спецоперації, яка спланована нашим східним сусідом. Переконаний, що наш Президент, СБУ, РНБОУ (в останню мало вірю) швидко "прочитали" дану провокацію і зроблять необхідні заходи, щоб не допустити створення нового джерела сепаратизму, безпосередньо біля європейського кордону. Наслідки цього зрозумілі всім!

Але, я хочу сказати й про те, що час ворог вибирає вдало... Не прошу, кричу, вимагаю від влади одного – перестаньте заробляти на владі! Прості люди це бачать, але, нічого зробити не можуть. Шубравці це бачать і намагаються вмонтуватися в нову владу.

Нова влада живе в "задзеркаллі", думає, що повністю контролює процес, підбирає кадри виключно по відданості, старі корупційні схеми не ламає, а намагається опанувати, невигідних політиків виштовхує на узбіччя, реформи імітує, а не втілює... Біда! Це шлях в нікуди! Півбіди, якщо цей шлях тільки для влади. Але, ми, що повинні це проковтнути?

Так думаю не я один. Так думають всі свідомі українці! Так думають всі патріоти України! І що їм робити? Багато з них в добровольчих батальйонах, волонтерських рухах.

Всі ці думаючі, активні, жертовні люди не збираються покидати Україну, вони хочуть бути долученими до побудови нової України! Багато таких пішло в лави Правого Сектору. Це справжні патріоти. Вони можуть не бачити, що їх використовують всліпу.

Боюсь, що багатьох із нас використають всліпу, якщо українська влада – Президент, ВРУ, Уряд не схаменуться! Схаменутися треба від одного – перестати розцінювати владу місцем особистого збагачення! Тому що Кремль хитрий і лукавий (як диявол). Бачачи слабкість української влади, яка розриває міцність національного трикутника (народ – армія - влада), Кремль, Путін розпочали процес розчленування України із Закарпаття. Європа це ковтне. Тим паче, Закарпаття вибрано не просто так. Згадайте партію Йобік, згадайте висловлювання керівників Угорщини, згадайте, взагалі історію, та етнос, який колись туди...

Не хочу згущувати фарби, але, вважатиму безвідповідальним промовчати, не запропонувати власного вирішення. А тому:

1. Я цілком за право на повну монополію держави Україна на застосування силових методів та вогнепальної зброї її офіційними структурами.

2. Я за термінове прийняття закону про статус добровольчих структур
(в мирний і воєнний час), в тому числі із застосуванням зброї (в тому числі щодо ДУК ПС).

3. Я за термінову реформу всіх силових структур із застосуванням Закону про очищення (люстраці), проведенням прозорих конкурсів на заміщення посад, прийняттям нового закону про держслужбу (де силовикам надати високий ранг та з/пл не менше 1,0 тис $), повної заміни всієї судової гілки влади.

На все це потрібно тільки одне -  політична воля Президента!

Ми, українці, у масі своїй є патерналістами, багато серед нас вільнодумаючих і вільнодіючих, які теж очікують вірного, чесного, справедливого, сміливого гетьмана – Президента!

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]