Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
10.06.2015 09:27

Місцеві вибори: прорив чи консервація?

Народний депутат України VII скликання (2012-2014)

Чи хоче наша українська влада переобрати органи місцевого самоврядування на основі якісного, нового, кращого виборчого закону? Моя відповідь - НІ, на жаль, НЕ ХОЧЕ!

Чи хоче наша українська влада переобрати органи місцевого самоврядування на основі якісного, нового, кращого виборчого закону? Моя відповідь - НІ, на жаль, НЕ ХОЧЕ!

У мене, за останній рік складається тверде переконання, що сьогоднішня українська влада затіяла із українським народом, громадянським суспільством гру, назва якій - ВИПУСТИТИ В СВИСТОК!

Розуміючи, що після Майдану не можна дратувати суспільство, влада зайняла хитру позицію: Ми, влада, підтримуємо будь-які пропозиції громадськості, вважаємо їх актуальними і на часі, радимося із нашими європейськими друзяками, доповнюємо, вдосконалюємо, долучаємося як автори законопроектів (це дуже важливо для PR провладних сил), і в результаті, ЗАБАЛАКУЄМО, що означає, ЗАВАЛЮЄМО!

Тим самим демонструємо демократичність, відкритість, прозорість...

А насправді, в очах людей і моїх, це називається по-іншому:

ФАЛЬШ, МАНІПУЛЯЦІЯ, САБОТАЖ, ВІДСУТНІСТЬ ПОЛІТИЧНОЇ ВОЛІ!!!

Чому я такий категоричний? Тому що сьогоднішній владі за балачками про реформи бажано одне: ЗБЕРЕГТИ СЕБЕ ЛЮБИМИХ ПРИ ВЛАДІ, А НЕ  УКРАЇНУ  ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ!

Факти?

1. Минулого року новообраний Президент України обіцяв, що дострокові вибори парламенту відбудуться на підставі закону про відкриті списки. Зареєстрували ряд законодавчих ініціатив від різних партій, але, бажання змінювати змішану модель не було ні у кого.
В результаті, ЗАБАЛАКАЛИ, ЗАВАЛИЛИ всі проекти, щоб вибори відбулися по старій системі.

2. Реформа прокуратури ЗАБАЛАКАНА!

3. Судова реформа ЗАБАЛАКАНА!

4. Адміністративна реформа ЗАБАЛАКАНА!

5. Виборче законодавство до органів місцевого самоврядування знаходиться на завершальній стадії ЗАБАЛАКУВАННЯ:
- зареєстровано 4-и законопроекти;
- до цих пір немає рішення профільних комітетів, який закон набирає більшість голосів, тому що немає політичної волі основних гравців у владі;
- залишилося всього три пленарних тижні до кінця сесії;
- в результаті жоден із проектів, а бажано, щоб один (Черненка) не встигне пройти процедуру двох читань, та й 226 ще треба набрати;
- всі найвищі посадовці держави публічно підтвердили, що обов'язково буде прийнято закон із відкритими списками (а як іще говорити - це ЗАПИСАНО В КОАЛІЦІЙНІЙ УГОДІ).

Одним словом, процедуру ЗАБАЛАКУВАННЯ дотримано. Отже, всі реформаторські закони по виборах до ОМС буде ЗАВАЛЕНО!

Висновок невтішний:   УКРАЇНА , СКОРІШЕ ВСЬОГО, ПРОВОДИТИМЕ ВИБОРИ ДО МІСЦЕВИХ РАД НА ОСНОВІ СТАРОГО ЗАКОНУ - ЗМІШАНОГО.

Питання: ЦЕ ПРОРИВ, ЧИ ВСЕ-ТАКИ КОНСЕРВАЦІЯ?

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]