Українофоби зрізали під корінь
Що болить і тривожить...
ЧОМУ МОВЧИТЕ ВИ, КАНДИДАТИ, ДОКТОРА ІСТОРИЧНИХ НАУК? ГРОШОЛЮБИ ПРООФЕСОРИ...
Пече, лихоманить, соромить, що нарешті дожили ми до того, коли наші доморощені українські вчені вивчають, пишуть національну історію, з першоджерел і з даних археологічних розкопок, із древніх літописів черпають античні істини, не проклята московщина нав’язує нам свої казки і постулати, а тут Міністерствонауки й освіти України (а чи України воно, коли патякає таке?), що історію вивчати, знати, розуміти зовсім не потрібно. Це буцімто зайвий, не потрібний в учбових програмах предмет. Можна послати його куди подалі, і гріха не буде…
Я от гадаю, що в державі, яка понад чотириста літ піддавалася утискам одного нахабного і нестримного ворога, який усе життя прагнув та нині вогнем і мечем знищує нашу націю, волить її умертвлення, наша історія, значно старша за московську, куди багатша за ординську, зрозуміліша за суттю має бути, залишатися і нашою гордістю, і нашою силою, і нашим віковічним корінням. А нам кажуть – це не потрібне, кинь те все вивчати, розвивати, не мороч ним мозки дітей. Забудь з якого ти джерела. Це, мовляв, не так важливо.
![Українофоби зрізали під корінь](https://blog.patrioty.org.ua/images/2023/01/28195434_.jpg)
Ні, так можуть сказати лише найзапекліші вороги нашої нації, українського народу. Та ще й у ту вирішальну мить, коли наші вірні сини, виховані на історії свого гордого народу відважно лягають під танки на всьому тисячокілометровому фронті боїв із проклятою рашою. Українофоби, котрим за будь-яку ціну потрібно підірвати нашу віру в Перемогу, в наших Героїв. В Україну і українців.
Їм понад усе потрібно, щоб нові покоління наші зростали не патріотами, знавцями своєї історії, а манкуртами. Позбавленими кращих достоїнств українців...
Розмірковуючи над тим, де і звідки взялася ця ганебна пошесть, звідки віє новий вітер зради, все більше схиляюся до думки, що це ідеї лідера сивобородих антиукраїнців, котрих очолює ’’за бугором’’ багатолітній і незмінний служка Кремля Д. Табачник. Нинішній міністр науки і освіти, котрий найбільше до душі В. Зеленському, є найкращим учеником цього неперевершеного українофоба. Це, кажуть, за його рекомендацією він опинився на цьому посту. З подачі віце-прем’єра часів В. Януковича так відверто й нахабно зачищає смислове навчальне поле української освіти від української літератури в Україні, а тепер і від національної історії. Так нахабно і безапеляційно діяв тільки Табачник. Той, що рік тому став консультантом і навчителем по опустошенню окупованих наших земель від всього українського на загарбаних РФ Запоріжжі, Херсонщині. За що, власне, й отримав кримінальну підозру у зраді від СБУ.
Я розумію, що все в цій справі по*ую В. Зеленському. Його діти навчаються за кордоном. Навряд чи їм потрібна любов до України, як і знання української літератури, нашої історії, минувши, знання українських національних героїв. Так само, як і тому, хто з усіх сил прагне мати найбільше влади на печерських пагорбах. Його батько пенсіонер ФСБ Росії. Про яку любов до України його дітей лнуків можна говорити.
Я дивуюся, чому мовчать кандидати, доктори історичних наук, недолугі професори, які мовчки посапуючи гребуть гроші з державної казни щомісяця і словом не заїкнуться ніде, що потоптатися по історії України в навчальному процесі, викинути її з профільних предметів на чолі з іспитами, це відверта війна проти України. Думаю, що такий би міністр, його оточення, якби такий відвертий розумовий переворот стався б у якійсь іншій державі, окрім недолугої нашої України вже давно б годували голубів з камер слідчих ізоляторів. Чому мовчить воюючу наша держава? Та, яка понесла найбільші втрати в нинішньому столітті в боротьбі з терористами, тими, хто намагається умертвити нашу волелюбну країну? Хто складе відповідь на це болюче питання?
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87051
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11261
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9252
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5719
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5436