Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
21.04.2019 05:57

Любіть Україну, як сонце, любіть, як вітер, і трави, і води…

Голосуй за Україну

Якщо ви, пані й панове, читаєте ці рядки, то вас неодмінно привели на цей пост слова про «сонце», «Україну» і «любов». Те, без чого взагалі не може розумна, патріотична людина жити. І за це вам велике спасибі. Не всі ще на щастя, ск**вились у моїй країні, не всі хочуть жити «прикольно». Замість того, щоб обороняти рубежі держави від дикої орди чужинців. Шанувати тих, хто віддав життя за українську Україну. На сцени, перед телекамери тепер виводять, як героїв тих, хто 2014-го закликав за винагороду надсилати московітського телеканалу Лайф інформацію про переміщення українських військ - https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/20/7212906/

Нині вийшли ми на рубікон, коли своїми конкретними серцями маємо відстоювати незалежність і суверенітет держави від очманілих від реваншу зголоднілих сил, котрі формуються по москов’ю та ростовах, по віллах під пальмами середземномор’я для виїзду до роздертої «приколістами» України, щоб обібрати все остаточно у наших краях. Пустити з молотка наші багаті землі. Очистити банки. Винести за дужки життя нашу мову і культуру.

От саме сьогодні, друзі, для нас Україна, як була вона під Крутами для студентів і курсантів 1918-го, як у листопаді 1921-го для 359 вояків армії УНР під селом Базар поблизу Коростеня, яким більшовики готові були дарувати життя в обмін на перехід на бік Червоної Армії, але ж ніхто з українців не зробив цей зрадницький крок. Ніхто!

Тепер черга за вами, пані й панове, якщо ви українці, а не хохли і малороси!

Тому, якщо хочете українського Сонця над своєю країною, не точіть ляси на диванах, не лайте владу, адже жодна із них ніколи не догодить вам, будьте певні цього, а піднімайте свої м’які місця, беріть документи і йдіть до виборчих урн. Там нині конкретно і безповоротно вирішується доля України. Доля нації, всього українства.

Як Сонце, Україну любіть конкретними справами! Голосуйте за Україну!

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]