Ні мішка за Ляшка, 33 мішка - за Смешка!
На фініші виборів.
Аби завтра не плакати від безвиході. Не втрачати дітей і родичів на фронтах. Не опуститися до нового московського рабства, головна суть якого зводиться до чергового засівання кістками українців Сибіру і Далекого Сходу – НЕ ГОЛОСУЙТЕ «ПО ПРИКОЛУ». Це безкоштовний квиток до пекла!
Понад усе бережіть уже неймовірними зусиллями досягнуте. Майже повну УКРАЇНІЗАЦІЮ телерадіо ефіру! – НАСАМПЕРЕД.
Не забуваймо цього. Нині ми найбільш моноетнічна держава у світі, де відсоток українців складає 91-92%. За цим показником Україна обійшла навіть Китай, В’єтнам, Японію. Через злочинну відсутність перепису населення упродовж 18 років, встановити більш повну картину не можливо! Без зросійщеного анексованого Криму, де кількість рашо-морадору штучно нарощується щоденно, завезенням на півострів «халявників» росіян, і розгромленого Східного Донбасу. Себто, маємо можливість нарешті обрати до влади представників титульної нації.
За кого ж у такому разі варто голосувати?
1. Передусім, за Ігоря Петровича Смешка!
Українця Патріота! Генерала-армійця, який набув величезного досвіду розвідувальної практики. Є порядною, креативною людиною. Навіть не зважаючи на те, що за нього агітує п. Гордон.
![Родом з Христинівки](https://a.radikal.ru/a15/1903/dc/e675359dae5a.jpg)
2. Можливо, за А. Гриценка. Мабуть, із принуки. Закривши очі на те, що цей кандидат…
А). Геть позбавлений феномену креативності, як я, приміром, дару співати…
Б). Є загроза того, що на посту глави держави стане банальним підкаблучником, як правило, «озадачений пА рускі». Що, скажіть, за глава держави, який дома не може встановити панування української мови?! Чого він може добитися на найвищому державному посту?
В). І найстрашніше – прагне віддати найгостріший караючий меч у боротьбі за дотримання законності в державі (Генпрокуратуру!) в руки людини, завезеної ззовні, яка невідомо де й як оволодівала правознавством. Та й чи оволодівала взагалі? Котра виховувалася не в українському середовищі. Це, либонь, ще жахливіше, ніж генпрокурор, кум без юридичного фаху… Електрик зі стовпу...
3. Ймовірно, за Руслана Кошулинського. По ідеї, він мав би тут зайняти першу позицію, кого потрібно було б беззаперечно підтримати на нинішніх виборах. Але всю «малину» підпортила (якщо не висловитись більш радикальніше), якась не зрозуміла, беззуба, аморфна, ледь жива, затухаюча політика в суспільстві партії ВО «Свобода».
Таке враження, наче з керівництва об’єднання винесли всіх… святих. Буцімто всі очільники, ті, які колись були запальними, азартними і гострозубими, котрі гуртували людей, організовували на добрі справи, пішли на пенсію чи оформили відпустки, склали з себе повноваження. Живуть лише від 1 січня до 1 січня, улаштувавши смолоскипну ходу з нагоди дня народження Степана Бандери. Щоб народ, мовляв, не забував про цю подію… А більше банально нічого.
На жаль, «Свобода» в точності повторює затухаючий порух Руху В. Чорновола, який тримається лише на спогадах і старих світлинах чудового журналіста Дмитра Пономарчука.
Та й сама ідея висунення Руслана Кошулинського на головну посаду в державі мертвонароджена. Скажіть, панове «свободівці», а що робив декілька років підряд ваш пан Руслан, тихо, як мишка, сидячи в президії Верховної Ради, практично жодного разу не виступивши з трибуни? Не внісши на розгляд парламенту бодай одного скільки-небудь важливого законопроекту, ініціативи? Ви погортайте світову історію. Чи знайдете хоч одного лідера нації, який би боявся слово обмовити за народ, і за це був обраний на найвищий пост? Утопія, милі пані й панове!
Зверніть увагу, навіть Оксана Сироїд із "Самопомочі", яка нині займає колишнє крісло Руслана Кошулинского у 3-5, іноді у десятки разів активніша, як заступник голови Верховної Ради України, іноді навіть просто бойова, ніж був там посланець "Свободи". Як на мене, це просто підстава, аби банально спалити авторитет політика Кошулинського. Хто цим займається, поміркуйте самі...
Напевне, в Україні немає жодного журналіста, письменника, хто б більше, ніж я особисто написав статей, виголосив публічних закликів, у тому числі, як політолог на телеканалах, у минулі часи, закликаючи всіх голосувати за бойову, напористу (тоді!) «Свободу». Без єдиного «спасибі» з боку лідерів об’єднання. Та й, власне, ця дяка мені зовсім не потрібна. Не за неї я переконував людей у тому, що це потрібна українцям ідеологічна сила. Немає тепер її. На жаль, випарувалася. Шкодую і сумую… Так що вибачайте, пане Руслане…
4. Звичайно, Юлія Тимошенко. Управлінський досвід там колосальний. Знання справи, нюансів розвитку економіки, роботи фіскальних служб – неперевершені. Особливо, що стосується тонкощів нарахування оплати комунальних послуг. Подачі теплогенерації. Як закореніла популістка, вона одразу ж, думаю, ввімкне процес зменшення податків і олігархічного тиску на життя народу. Либонь, включить червоне світло на різні «ротердами+» і на зростання комунальних платежів. Вона, безсумнівно, підвищить пенсії, можливо, запровадить їх індексацію, і, навіть я особисто виграю від цього. Але…
А). Чи можна відучити цю милу пані на кожному кроці лукавити і просто відверто брехати? Це так принизливо, що я навіть не хочу підвищення пенсії…
Б). Вона ж все одно обкрадена нас усіх, заховавши так свої статки, що жоден детектив світу їх не знайде.
В). Я боюся, просто панічно страшуся, трепечу, через її можливі, у ранзі глави української держави, зустрічі з керівництвом московітів. У них же стільки компромату на неї… Це сільце для України…
Г). Я не уявляю пані Тимошенко в ролі верховного головнокомандувача. Мені здається, що вона боїться війська. Танків, насамперед, яких вимагала не виводи проти росіян у критичні дні 2014 =-го у Криму… На жаль, це ніколи не забудеться…
Д). Для того, щоб погодитись на президенство Ю. Тимошенко, потрібно домовитись, аби вона не втручалася в галузь нафтогазу. Цю сферу треба віддати в управління певної закордонної корпорації. Але ж вона на це ніколи не погодиться. Їй без цього просто не жити… І це гірка правда…
5. Петро Порошенко. Тут не може бути ніяких компромісів – «До побачення!», і квит. Оскільки у президентів третього строку правління не має, значить для народу він більше ні в чому не буде старатися. Йому це просто не потрібно. Все буде перетворено на перекачування коштів у власні резервуари з економіки України. З весни 2019-го може початися повна свинарчукіада… З мародерством навпіл… Це неприпустимо…
***
Одне слово, не віддам гороху повного мішка за пана Ляшка, а ось за Ігоря Смешка - хоч 33 мішка!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422