Чиї ж пісні співають під пам'ятником Тарасу Шевченку у Києві?
Продовження учорашньої теми.
Це відео, пані й панове, (його ви знайдете в кінці публікації) планував я використати впопередньому своєму матеріалі, вчора ще, де розповідав про останнє цьогорічнезасідання вінницького земляцтва ТзОВ "Вінничани у Києві". Вінопублікований на Інтернет ресурсі мого блога «Ліги.нет» під заголовком «Засідаловінницьке земляцтво у Тараса Шевченка в обійсті» Але змушений був залишити його позаілюстрацією, і ось саме через що...
Нагадаю, подія відбувається в ресторані "ОПАНАС",що розмістився у самому середмісті столиці, вважайте, за пів сотні кроків відмонументального пам’ятника генію українства Тарасові Шевченку, у парку іменіКобзаря. І тепло, і світло, і затишно там, - це правда. І смачно готують також.Час від часу до гостей на яву виходить яскраве голосисте тріо, котре бачимо вось цьому барвистому відеоряду. І тут мимоволі самі душі відвідувачів вплітаютьсвої голоси до задушевного співу. Бо ж люди прийшли все-таки відпочити. Он вінничаниз походження Віталій Кононов і Олексій Івашківський переконливопродемонстрували: якщо треба заспівати, вони з вокалом не забаряться.
А категорично не штимувало до моєї публікації інше. Вихідтріо українських музикантів у зал ресторану відбувався, по-правді казати, відвипадку до випадку. А весь музичний супровід вечора в цьому «ОПАНАСІ» (а ну-мо,здогадайтеся, який?), та, звісно ж, під давно вже остогидлий московітськийшансон. Постійний, стовідсотковий, до запаморочення голови. Аж хотілося,даруйте, смачно вилаятись з того капосного приводу, або ж перейменуватиресторан на московітський копил – у «АФАНАСІЙ», щоб він згорів на тому ж містіз таким найменням. Тому, власне, плюнувши на загалом гарну, доладну вечорницю,подався я зарання додому... А що залишалося слухати рашівський шансон?
Якби під пам’ятником нашому батькові нації лежав безсмертнийТарас, він би вже давно, либонь, розкопався, і , мабуть же, зі смертельноюкосою пробігся б за всіма тими, хто творить наругу над нашим народним духом,нашими пісенними традиціями. Ще й пройшовся з тим жахливим атрибутом Хрещатикомдо управління культури КМДА, завітав би до міністра культури України. (ах, онже ж, де ти заховався, супчику-голубчику!?)
Паскудна, недолуга братіє! Невже ви взагалі без мізків, щобпоруч зі святим місцем України, поруч з нашим головним Тарасовим пам'ятником допускаєтещовечірнє надривне волання: "ах, какая жєнщіна?!, "гаспада,офіцери"? Це просто наруга над всім українським, над нашоюненькою-Україною.
Я не розмістив цю відеокапсулу у своєму вчорашньому матеріалілише через одне: аби не сказали, що, мовляв, цьому Горобцю ніколи не догодиш.Ні, земляцтво абсолютно тут ні до чого. Тому проблему цю порушую в окремійпублікації, окремій від розповіді про засідання земляцтва. Позаяк пройти мимотакого кричущого порушення етичних, моральних норм життя в столиці України, унашому святому місці Києва просто неможливо.
Звертаюся до активістів боротьби за перетворення Києва вукраїномовну столицю з проханням: підключіться, друзі-браття, навчіть недолугихрестораторів українськими піснями зустрічати своїх гостей! Це буде правильно ічесно. Насамперед мої слова звернені до керівників громадських організацій, якістоять на сторожі видалення московітського багна зі столиці - до АНДРІЯ СМОЛІЯ,до ОЛЕКСАНДРА ВОВЧЕНКА, до ЮРІЯ ГНАТКЕВИЧА, до МИКОЛИ ШИЛА.
Давайте, друзі, спільними зусиллями вирвемо шансонний бур’ян з-під могили нашого священного пророка.
Відео до публікації дивитися тут:
https://www.facebook.com/tetiana.bodun/videos/205859389976544/?fref=ts
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386