Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
13.01.2017 23:28
Гибійте самі під своїм "Дождем"
Від Москви до самих окраїн лунає відбірна лайка московітських "демократів", яким заборонили втирати мізки українцям, відключивши тонкого кремлівського пропагандиста-інтелектуала від ефіру
А ви казали, панове, що він ледве не наш друг, цей московітський телеканал «Дождь»…Заслужено показали йому на двері з України, а він б'ється, як телячий хвіст у петрівку. Все намагається "виправдатись", по-вовчи скалячи зуби на Україну і українців…
Ось весь день, особливо вечір п’ятниці, 13-го січня, цей хвалений «демократичний» мовник скаженою собакою обгавкує рішення України попрощатися з ним у кабельних мережах. Дійшло до того, що такий собі О. Кашін, один із впливових осіб на мовнику, до речі, сильно битий в голову рашівськими бандюками. з піною на устах, верещав: «Да как они посмели…» Він же й заявив, що телеканал відключили не українці, які сидять в окопах на передовій, а київські обивателі. Іншими словами, набрався навіть нахабства пошукати захисту в тих, хто щодоби сотні разів потрапляє під смертельні обстріли путіно-шойгуйців з позицій російсько-терорестичних підрозділів. Либонь, уже геть без клепки.
Знав би він безпардонний московіт, як його і йому подібних суб’єктів шанують, люблять в Україні, його розгнуздану мову. Може він би ще попросив нас узяти дозвіл на виключення тупого зросійщення від «Дождя» в десяти тисяч убитих росіянами українців на Донбасі. Безмежний цинізм ординців.
А загалом, годі слухати ці теревені начебто з критикою дій Кремля щодо України, але з принципових питань – «Крим наш!», «Російських військ в Донбасі немає!». Коли ж так, то радійте собі, панове цьому в своїй рідній рашці. Ні, як бачимо, їх це зовсім не цікавить. Їм потрібно понад усе це «вєщать» виключно на Україну. Аби шукати дурнів, які б повірили їм, на нашій стороні.
Звичайно, «Дождь» це не ломовий, нахрапистий, хамський телеканал ГРТ, чи агресивно-державний - «Росія-24», газпромівський прислужник «НТВ», які луплять усяку дурню про нас напряму без оглядки на честь і совість, вигадуючи всякі небелиці. «Дождь», як він себе ідентифікує – незалежний інформаційний, ось під цією оманливою личиною і нав’язує нам все ту ж анексіоністську, загарбницьку кремлівську пропаганду. Щоправда, дещо тонше, в більш делікатній упаковці.
Поки писав ці рядки, «Дождь» подавав інтерв’ю з депутатом від КПРФ із Держдуми Росії, якимсь Валерієм Рашкіним. Запіненим, їй-право, запіненим комуністом. Балачка-гарячка знову про ідеї Леніна, про вірність «завоюванням Жовтня». Боже, яка неприкрита майня, малята… Запитується, нафіга це все нам, українцям?
Не знав, що такий примітивним виявиться ще один діяч із білокам’яної – гол. редактор радіо «ЭХО Москвы» Алєксєй Венедіктов. Цей заборону «Дождя» назвав «дрібним, примітивним і капризним». Ні, дорогой московіт, це сама що не є гібридна пропагандистська війна, і в ній немає нічого дрібного й капризного. Все важливо. Не лише криве слово, але й косий погляд з екрана також. Не потрібен він нам.
Так що, панове московіти, успішно мокніть самі під своїм «Дождем». Нам це зовсім не потрібно.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422
Контакти
E-mail: [email protected]