У ролі молі фейсбушні тролі
Дещо зі зрадницької боротьби проти борців з корупційною іржею.
Я постійно дивуюся тому, який тупий, неотесаний люд у нас, хоча робить вигляд, що розуміється в політиці та економіці, навіть про щось мудре дописує у Фейсбуці. Грає у грамотіів, мислителів. Пробує мовбито щось коментувати.
Особливо це гостро проявилося щодо журналіста Сергія Лещенка. Варто було тим, кого він розвінчав у корупційних діяннях сплести байку про начебто неправомірне придбання ним дорогої квартири у центрі столиці, як ці новоявлені мудрагелі подібно до дворових носіїв блох накинулися на народного депутата, котрий ставши політиком, не зачохлив свого гострого пера, залишився у ролі журналіста-розслідувача, зі страшенним гавкотінням стали вимагати здати мандат народного обранця. Себто, припинити розвінчувати крадіїв та казнокрадів, нуліфікувати всі розслідування. Лунали слова про те, що це, мовляв, нечесно використовувати мандат народного депутата для збору інформації.
Це свідчило тільки про одне: люди не вміють мислити, бути незалежними від навіювань крадіїв-олігархів та їхньої запопадливої і провокативної обслуги. Що їх мало цікавить суть проблеми, бажання і вміння об’єктивно, а головне безпристрасно оцінювати ситуацію, лиш дай публічно погавкати. Бодай цим шкварчанням виділитись з натовпу. Такі хоч будь-кого можуть затоптати. Навіть тоді, коли вони і не слони, а безграмотні моськи.
Як колишній головний редактор однієї з найпотужніших газет України (наклад її 1998 року складав сімсот тисяч примірників! А нехай буде відомо, що в роки незалежності, економічного занепаду нашої держави навіть 70 тисяч це вже рекорд), скажу, це найбільша розкіш для видання, коли в її колективі є журналіст з талантом розслідувача, з непересічним даром аналітика, а головне – безстрашної, самовідданої людини. Котра з відкритим забралом йде у наступ проти сильних цього світу. А тут цю роль виконує народний депутат, який має безберегий доступ до десятків джерел, майданчиків розповсюдження інформації. І кожен українець, в пору, коли держава практично тоне в морі корупції, повинен був би стати якраз на захист пана Лещенка. Але поруч з собою, я, на жаль, не побачив нікого. Жодного! Ці ж, даруйте за відвертість, обмежені шавки, беззастережно і по-зрадницьки стали на бік посіпак, котрі намагалися силоміць закрити рота журналісту. Скавчали і слинявили Фейсбук з відозвами про обмеження доступу Сергія Лещенка до ЗМІ. Про буцімто «виведення» його на чисту воду з допомогою НАБУ. А то, бачите, він життя не дає багатим і «доброчесним» людям. Виходило, що через його правдолюбство нічого не вкрадеш, не розбагатієш…
А тепер на хвильку уявіть, що було б тоді, якби ці погрози б збулися. Якби Сергій виявився з лякливого десятка, зважив на заклики і достроково склав повноваження нардепа, позаяк, мовляв, і громадськість про це просить. Хто б тоді будь-коли розказав Україні про підпільні квартири генерального прокурора? Та ніхто і ніколи. А тут цілий букет у брехні й обманах, «найчесніші» і Він, і Вона: мають вісім елітних квартир на підставну особу у столиці, -http://www.pravda.com.ua/news/2016/10/24/7124607/ , ще одну «хату» у 145 кв. метрів у Ялті, якої теж немає ніде в деклараціях про особисте майно - http://www.pravda.com.ua/news/2016/10/26/7124882/ , а в цей час з трибун та ефірів саме ці діячі найактивніше боряться з корупцією. Одне слово, найближчі куми творця шоколадної імперії… К ким поведешся...
Ось хто має негайно складати повноваження, депутатські мандати, а не Сергій Лещенко. Чого мовчите, сучасні квакливі жаби з Фейсбуку? Лячно прокумкати? Ви ж за свободу слова, чи не так?
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87044
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11237
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5407