Чому Надія Савченко не потрапила на переговори до Мінська
Білорусь для українців некомфортна сторона.
Я вже не перший рік поспіль, не зважаючи на те, що більше, на жаль, ніхто з наших журналістів, політологів, аналітиків, якщо у нас такі є, ніхто з вітчизняних політиків не пише і не говорить, про те що, власне, мені вже набридло повторювати і в постах блогів, у виступах на телеканалі 112.ua: цей довбаний Мінськ, зі всією його зрусаченою, омосковщиною стороною аж ніяк не може бути центром переговорного процесу для врегулювання ситуації на українському Донбасі. Позаяк бульбаші зовсім не нейтральні люди до російського-української війни. Це підпасичі, продажні наймити раші і зовсім не вільні люди. Про це ще раз, зайвий раз на засіданні Верховної Ради України нині, 1 червня 2016 р., під час свого виступу в парламенті, заявив заступник голови Комітету Верховної Ради України з закордонних справ, народний депутат Ігор Гузь. Він розповів, що цими днями йому з невідомих причин заборонили в’їзд до Республіки Білорусь.
Перед тим, які відомо, на білоруському кордоні склали фігу на в’їзд до Республіки першому заступнику Голови Верховної Ради України Ірині Геращенко. Не зважаючи навіть на те, що вона є членом контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі і прямувала на чергове засідання по стабілізації ситуації в Донбасі. Прикордонники грубо показали відворіт від брами сусідньої держави.
І там, і там причини зрозумілі. Білоруси орієнтуються на те, як ставляться до персон, котрі опиняються з українського боку на їхньому рубежі, старші брати – московіти. Мені вже оскомину набило повторяти, що Білорусь зовсім не самостійна, не нейтральна територія щодо України. Мінськ – столиця їхньої так званої Союзної держави, до складу якої входять і Білорусія, і Росія. І пан Лукашенко пішак у тій грі, яку веде несамовитий Путлєр, переслідуючи буквально кожного українця.
Майже рік тому, у статті «Як Лукашенко приваджує і забавляє донбаських терористів» я писав: « найперше, що потрібно нині зробити – відмовитись від подальших перемовин з російсько-терористичними угрупуваннями в Мінську. На території російсько-білоруської союзної держави, де терористам і їх покровителям створюються умови особливого підвищеного морального комфорту. Душевного сприяння. Убивці і садисти купаються в славі, яку створює їм режим Лукашенка, під особистою опікою Путіна. Червоні доріжки, десятки телекамер, інтерв’ю, брифінги терористів…
Чи є ще де таке безглуздя?
Україна має поставити питання про те, щоб надалі всі зустрічі по залагодженню конфлікту у Донбасі проводилися в… Нідерландах. Безпосередньо в Амстердамі, звідки, нагадаю, 17 липня 2014 року до Куала-Лампуру вилетіло рейсом МН-17 двісті дев’яносто вісім пасажирів, серед яких дві третини були голландці. Тепер уже, мабуть, немає ні в кого сумніву: пасажирський літак збили російсько-терористичні бойовики. Нехай тепер вони подивляться в очі нідерландцям, яких посиротили…
Ви пригадуєте, яким козирним по мінському президент-палацу перед підписанням так званих угод Мінськ-2 ходив наполеончик Путін? Руки в кишені, ну, справжній «стіляга із Москви…» Хотілося б побачити його пиху не на території його союзної держави Білорусі, а поміж вільними людьми на землі справді незалежної європейської країни, в котрій кривава раша осиротила сотні громадян…»
Цю ідею я доповнював новими і новими аргументами, про що ви можете переконатися тут і тут.
За деякими даними, і нинішня (1 червня 2016 р.) поїздка до Мінська на засідання контактної групи від України народного депутата України Надії Савченко не відбулася, як пересторога до того, що невідомо, як білоруси, руками яких творять чорні справи навіжені московіти, поведуться при появі її на кордоні. Не поїхала, аби чогось не сталося…
Усі ці приклади відвертої наруги, знущань з українських посадових осіб, народних депутатів України, які, до речі, всяко ігнорує зовнішньополітичне відомство України з дрібненьким, либонь, ні нап що продуктивне не здатним міністриком на чолі, ще і ще раз підтверджує мою ідею про те, що Мінськ Лукашенка, це насправді та ж сама московська ФСБ-Луб’янка, геть забита особовими справами буквально чи не на кожного вільного і свободолюбного українця і з ним нам, українцям, не треба мати ніяких стосунків, як і з самим Кремлем. Кожен з наведених прикладів знущань над нашими народними обранцями на кордоні, як і те, що рішенням глави держави Білоруссю запроваджено безоплатний пропуск по «зеленій хвилі» автобанами вантажів (сподіваюся, відомо яких!) для так званих ДНР та ЛНР, є приводом відмовитись від Мінська, як від діалогового майданчика. Все це не що інше, як відверта демонстрація явно недружніх відносин до українського народу, беззаперечний аргумент до того, що Білорусь аж ніяк не нейтральна територія для України. Ось чому продовжувати перемовини, якщо це потрібно робити взагалі з терористами і убивцями уже десяти тисяч українців на нашому Донбасі, потрібно коли не в Амстердамі, то хоча б, приміром, у Варшаві. І думаю, що за це мають активно виступати, як мінімум, народні депутати України Ірина Геращенко, Ігор Гузь, Надія Савченко.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411