Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
19.02.2016 17:22

Радий, що С. Таруту… обікрали

Справа не в моєму злорадстві...

                 Чеснокажучи, мене обурила цими днями безсовісна й зухвала відвертість донецького багатія,підручного пана Ахметова Сергія Тарути, який даючи оцінку діяльності членівуряду А. Яценюка найвищий бал – четвірку, поставив панові Авакову. У відповідьна запитання одного з телеканалів. Мовляв, у ним очолюваному міністерствівідбулося стільки новаторських реформ, змін на краще. Що, звичайно, єабсолютною неправдою. Окозамилюванням. Я зібрався було навіть написати пост зі спростуваннямицього баламутства, позаяк тільки сліпий не бачить, глухий не чує, що результатомтак званих змін МВС в останні місяці стала грандіозна хвиля крадіжок, нерозкритих злочинів, у тому числі й тяжких, які буквально накрили суспільство. МВСпоказує сбе, як найбільш небоєздатною структурою до останніх викликів життя.Через це Україна у справі організації захисту особи громадянина, його майна,охоронюваних прав та свобод скотилася до рівня племені людиножерів. І навряд чиможна взяти ситуацію під контроль зусиллями тих керівників, які допустили це.Без революційних змін у структурі, у керівництві міністерством.

                Аось відповідь на питання, чому так говорив пан Тарута з’явилася несподіваношвидко, в пору останнього (16 лютого ц.р.) голосування за довіру уряду. Всілюди Ахметова в парламенті, напевне, за відповідною командою, підтримали крадія Яценюка,який своїм невіглаством на посту прем’єра довів народ України до зубожіння. Припускаю,що лише заради того, аби не померти з голоду, багато людей стали на шлях крадежіві злодійщини. І це справжня трагедія України. До того ж, з’явилося безлічпублікацій у пресі з доказами тісної співпраці нинішнього Кабміну з донецькими,які вчора були опорою В. Януковича. Ось справжня ціна «четвірки» від С. Тарути.

                Яхотів написати про те, що, на скільки знаю, все добро, як і свою персону, панТарута надійно охороняє спеціально навченими людьми: статки це дозволяють. Осьчому йому здається, що Аваков усіх правопорушників приборкав. Аж сьогодні з’явилосяповідомлення про те, що будинок нардепа Сергія Тарути нахабно обікрали. Пропали гроші, банківськікартки.

Одне слово, вийшло на четвірку. Думаю, що якщо й далі потрудиться Аваков з залітними грузинськими дівчатками - буде й на "відмінно". І тут справа не в моєму злорадстві, а в тому, що все в житті має свою ціну. І публічна брехня також. За неї, трапляється, іноді треба відповдати. Навіть у такий дивний спосіб.

            Загалом усе це вельми прикро. Але я водночас, не скрию, і радий тому, що подібне сталося– не збідніє олігарх…. Нехай хоч трішки побуде в ролі тих, кого ошукали, кому теперпотрібно віднайти вкрадене. Побачимо, як спрацює розхвалена ним поліція... 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи