Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
Як не прикро мені, явному пацифісту по життю, визнавати, що зброя в хаті завжди попередить можливості нападу негідників. Хіба про це забули на Капітолійських пагорбах, у Європі?
Поки що Кремль гробам з Донбасу не вірить. Значить, недостатньо швидкострільний кольт у руках нашого маленького бойового міністра Полторака. Щодо начальника генерального штабу, головного стратега і тактика бойових дій, то я вже взагалі мовчу. Тільки справжній дурень, або неприкритий ворог України міг заявити на весь світ перед мікрофонами журналістів, що наші бійці не воюють з російськими спецпідрозділами у Донбасі (?). Це в той самий час, коли глава держави перед цим в Брюсселі заявив, що понад шість тисяч російських військових протиправно знаходиться на нашій території.
Виникає питання: вони що головнокомандувач, відповідно до ст. 8 Закону «Про збройні сили України», і верховний головнокомандувач, згідно з Конституцією, не зустрічаються, не спілкуються поміж собою? Невже у кожного з них якась своя персональна війна? Як же ж можуть бути такі діаметрально протилежні підходи до оцінок ворогів, які уже вбили тисячі військових, мирних громадян України? І чому Порошенко ще до цих пір не те, що не звільнив, а не посадив в тюрму цього бездарника, а то й відвертого зрадника Віктора Муженка. І за Іловайський котел, і за явну провокацію, яка дала змогу ворогам начисто переграти нас в інформаційній війні.
Як це виглядає на ділі, продемонструю тільки одним епізодом, але ви наочно переконаєтесь в тому, які козирі дав у руки путінським рашистам Муженко. Уважно послухайте, як аргументами генарала криють кремлівські пропагандисти тверезі заяви москвичів про наявність російських військ у нашому Донбасі.
І нарешті останнє. У середу, 11 січня ц.р., П. Порошенко офіційно заявив, що, можливо, доведеться вводити воєнний стан у державі. В зв’язку з цим інформація для тих, хто вміє мислити: ось, як мені здається, що спонукало до цього. Читайте тут.
Іншими словами, з Московщиною і верховному головнокомандувачу можна розмовляти по-чоловічому. Чому ж так серйозно він не ставився щодо окупантів на самому початку агресії, усе бавився в якесь АТО? Значить, тримали за бізнесовий хвіст. Війна б, напевне, вже давно завершилася повною поразкою ворогів… А так усе залежить від того, чи буде досягнуто збройний паритет завдяки ласці США, яка представить Україні летальну зброю. На що друзі Путіна неодмінно зчинять неймовірний галас: це, мовляв, ескалація конфлікту.
Не тоді, підкреслю, коли Росія щоночі, як нічого не бувало, заводить у зону бойових дій тисячі військових, сотні технічних смертоносних засобів, як танки, ракетні комплекси, «Гради». А лише тоді, коли господар землі у всеозброєнні готовий дати бій агресору.
Москва зупинить бійню в Донбасі лише тоді, коли велика й багатолюдна Росія повірить в те, що кожен, хто ступить на суверенну територію України зі зброєю в руках повернеться додому… в рефрижераторі…
11.02.2015 23:24
Москва гробам не вірить...
Збожеволілих геополітиків зупинить тільки внутрішній протест. Що для цього потрібно?
Ніяк не можу повірити в те, що світ не пам’ятає уроків історії. Чи давно це було, коли він стояв за крок від загрозі ядерної війни. Що тоді врятувало людство? Паритет сил. Коли в Радянського Союзу з’явилася атомна бомба, грізьба все спопеляючої атаки тут же зникла.Як не прикро мені, явному пацифісту по життю, визнавати, що зброя в хаті завжди попередить можливості нападу негідників. Хіба про це забули на Капітолійських пагорбах, у Європі?
Поки що Кремль гробам з Донбасу не вірить. Значить, недостатньо швидкострільний кольт у руках нашого маленького бойового міністра Полторака. Щодо начальника генерального штабу, головного стратега і тактика бойових дій, то я вже взагалі мовчу. Тільки справжній дурень, або неприкритий ворог України міг заявити на весь світ перед мікрофонами журналістів, що наші бійці не воюють з російськими спецпідрозділами у Донбасі (?). Це в той самий час, коли глава держави перед цим в Брюсселі заявив, що понад шість тисяч російських військових протиправно знаходиться на нашій території.
Виникає питання: вони що головнокомандувач, відповідно до ст. 8 Закону «Про збройні сили України», і верховний головнокомандувач, згідно з Конституцією, не зустрічаються, не спілкуються поміж собою? Невже у кожного з них якась своя персональна війна? Як же ж можуть бути такі діаметрально протилежні підходи до оцінок ворогів, які уже вбили тисячі військових, мирних громадян України? І чому Порошенко ще до цих пір не те, що не звільнив, а не посадив в тюрму цього бездарника, а то й відвертого зрадника Віктора Муженка. І за Іловайський котел, і за явну провокацію, яка дала змогу ворогам начисто переграти нас в інформаційній війні.
Як це виглядає на ділі, продемонструю тільки одним епізодом, але ви наочно переконаєтесь в тому, які козирі дав у руки путінським рашистам Муженко. Уважно послухайте, як аргументами генарала криють кремлівські пропагандисти тверезі заяви москвичів про наявність російських військ у нашому Донбасі.
І нарешті останнє. У середу, 11 січня ц.р., П. Порошенко офіційно заявив, що, можливо, доведеться вводити воєнний стан у державі. В зв’язку з цим інформація для тих, хто вміє мислити: ось, як мені здається, що спонукало до цього. Читайте тут.
Іншими словами, з Московщиною і верховному головнокомандувачу можна розмовляти по-чоловічому. Чому ж так серйозно він не ставився щодо окупантів на самому початку агресії, усе бавився в якесь АТО? Значить, тримали за бізнесовий хвіст. Війна б, напевне, вже давно завершилася повною поразкою ворогів… А так усе залежить від того, чи буде досягнуто збройний паритет завдяки ласці США, яка представить Україні летальну зброю. На що друзі Путіна неодмінно зчинять неймовірний галас: це, мовляв, ескалація конфлікту.
Не тоді, підкреслю, коли Росія щоночі, як нічого не бувало, заводить у зону бойових дій тисячі військових, сотні технічних смертоносних засобів, як танки, ракетні комплекси, «Гради». А лише тоді, коли господар землі у всеозброєнні готовий дати бій агресору.
Москва зупинить бійню в Донбасі лише тоді, коли велика й багатолюдна Росія повірить в те, що кожен, хто ступить на суверенну територію України зі зброєю в руках повернеться додому… в рефрижераторі…
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393
Контакти
E-mail: [email protected]