Вилізло шило з гнилого мішка...
Аеропорт здали ще в вересні минулого року, за що ж тоді загинули сотні героїв?
Те про що я з болем ітривогою пишу в своїх блогах, у новій книзі «Свічка навітрі» ось уже місяців п’ять поспіль, за що на мене з усіх боків несамовитошиплять нові владолизи, нарешті виткнулося боком. Шило вилізло з мішка. Виявляється,наші мужні герої в Донецькому аеропорту, а їх віддало життя за цей клаптик українськоїземлі вже більше двох сотень, ні на крок не відступають з нашої суверенної території,а летовище це Петро Порошенко Владіміру Путіну, виявляється, уже давно геть здавз потрухами. Стало очевидним, що «ґешефт» цей відбувся в ході підкилимнихсепаратистських домовленостей, а ще точніше - під час задушевних телефонних бесідіз головним бандитом Путіним. І все цепідтверджено документально, деталі – нижче.
Виявилося, окрім того,що Л. Кучма вів якісь там переговори в Мінську, був підписаний також секретний меморандум,за яким аеропорт і ще значна частина території Донбасу мовбито цілковито переходитьпід контроль терористів та російських окупантів. І нетерпеливий Путін 5 січня2015 року, в своєму офіційному листі нагадав про це панові Порошенку. Мовляв,пообіцяв – розраховуюся.
Що було робитиПорошенку?
Можна припустити, що вінрозраховував: українські оборонці аеропорту довго не втримають, здадуть йоготерористам і російським окупантам. Як бізнесмен, хіба міг Він упустити такуслушну нагоду, аби ж, напевне, щось на це не виміняти у Путіна. Здогадайтесь щосаме, коли багатомільйонний бізнес пана Порошенка і за часів війни успішнорозвивається в Росії, Криму. Цим, підозрюю, і продиктована та хитра топографія,яка закладена в таємну сепаратну угоду, відповідно до якої Донецьке летовище щез 19 вересня 2014 року позначено в зоні відповідальності окупантів.
Хіба ж міг подуматиПорошенко, що в раби йому попадуть такі пасіонарні, такі відважні, героїчнілюди. Життя кластимуть, а не віддадуть повітряних воріт Донбасу. Не міг же ж віннаказати їм: відступіть! Це б дуже нагадувало зраду…
Саме тому, коли прийшовна Банкову з Москви «мирний план Путіна», в Києві не на жарт розгубилися. Так іне знайшли, що сказати у відповідь кремлівському загарбнику. Позаяк, критикуватиПутіна, який вимагає відповідно до конфіденційної домовленості двох глав державсвоєї частки таємної угоди не можна, бо суспільство дізнається про скритнийзговір, закріплений секретним меморандумом, який молодий глава держави уклав зворогом, і заперечити будь-що теж не можна, аби не наразитися на ще більшийскандал. Такий ось ганебний цуґцванґ учинився, за якого прості і майжебеззбройні люди успішно перемагають ворогів на полі бою, а так звані лідери всів шоколадному лайні застигли в німій позі…
Про все це стало відомосьогодні, 24 січня ц.р., коли тижневих «Дзеркало тижня» оприлюднив документисекретних додатків до кривавого «перемир’я Порошенка». (Їх ви побачите нижче).
Ніяк не можу збагнути того,як главі держави можна було закликати всіх до неухильного виконання якихось фейкових«мінських домовленостей», бо не були ж вони, приміром, навіть підписані офіційноюособою з української сторони, або ж ратифіковані Верховною Радою. Зате таємнаугода має всі печатки і підписи, відповідно до яких, ми втрачали аеропорт,віддавали його ворогам. Добре знаючи це пан Порошенко все одно продовжувавзакликати відважних оборонців умирати за українську землю. Хіба ж ми забули, якпатетично казав він неодноразово: ми, мовляв, не можемо здати летовище, бо тодівідкриється шлях ворогам на Слов’янськ, Харків, Полтаву, Київ…
Тоді за що ж умиралинаші вояки в степу під Донецьком, сотні залишилися навіки каліками – без рук,без ніг, без очей, якщо новоявлений зі своїм пактом зради своєрідний українськийМолотов ще понад чотири місяці тому уклав таємну, підлу, сепаратну угоду зПутіним, здавши донецький аеропорт ворогам? Тіла наших бойових захисників-героїваеропорту і по нині практично щодня хоронять в селах і містах, інших мужніхзахисників ще й досі, під кулями ординців, витягують напівживих з-під уламківпідірваного терористами терміналу. Про що ж Він думає, учиняючи так по-новому?
Гадаю, що лише про ґешефт. Про власний бізнес.І в Україні, і в Росії, і в Криму. За такої «успішної» політики співпраці зворогами нашого народу, територія України незабаром може скоротитися дорозмірів фірми «Рошен»…
Ось справжнє гореУкраїни.
***
Тут ви знайдете матеріалисепаратних домовленостей Путіна і Порошенка, в тому числі й щодо здачіДонецького аеропорту.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411