Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
16.09.2022 11:35

Як обрати скляні перегородки для офісу?

Засновник компанії Magnate Design Centre

Створюєте офіс для своєї компанії, чи розділяєте нещодавно орендовані офісні приміщення або хочете зменшити шум на роботі?

Скляні офісні перегородки стануть відмінним рішенням цих завдань! 

Використовуючи скляну стіну в офісі, Ви можете створити окремі зони й одночасно підтримувати відкритий та доброзичливий клімат у приміщенні. Будівельні та монтажні роботи можуть бути виконані швидко, чисто та з відносно невеликими зусиллями. Так, у порівнянні з гіпсокартоном, купівля скляної перегородки буде дорожчою, але в будь-якому випадку вона вартує цих витрат. 

Однак перш ніж замовляти скляні перегородки, потрібно розуміти, які найкраще підійдуть для Вашого офісу? 

Якщо у Вас є хоч приблизне уявлення про те, де хочете побудувати скляну перегородку, то можете легко звузити свій вибір, поставивши такі питання: 

1. Ви хочете, щоб скляна перегородка повністю закривала простір між підлогою та стелею? 

2. Якщо Вам потрібні двері: чи достатньо місця для класичних дверей або потрібні компактні розсувні двері?  

3. Вам потрібна скляна перегородка для звукоізоляції? У цьому випадку потрібно знати: чим товще скло тим більше звукоізольовані приміщення офісу.  

4. Чи має перегородка бути конфіденційною? Тобто наскільки вам важлива прозорість скла. Наприклад, можна використовувати для перегородки матове скло. 

Відповівши на ці запитання, Ви зможете сформулювати перші вимоги, щоб замовити скляні перегородки для офісу. У процесі консультації, фахівець поставить вам необхідні питання і Ви зможете вибрати свій оптимальний варіант.  

Основними перевагами офісних перегородок називають швидкість та простоту монтажу, можливість легкого демонтажу та використання на новому місці, можливість трансформації та мінімум простору, який необхідно виділити під саму перегородку. Крім того, подібні конструкції практично не забирають корисної площі, не приховують простір, а деякі види навіть здатні візуально його розширити. 

Сучасний вибір надає можливість підібрати оптимальний варіант до кожного робочого приміщення. Щоб вирішити, який тип офісних перегородок підійде в кожному конкретному випадку, і максимально відповідатиме Вашим вимогам, пропоную все ж таки звернутися до експерта. Це не тільки заощадить Ваш час, а й гроші.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]