Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
19.11.2014 14:11

Хто стоїть за протестами на Осокорках?

Експерт з місцевого самоврядування, ексдепутат Київради

Очевидно одне – подібні конфлікти будуть мати місце внаслідок безвідповідальності вибору киян. Обираючи в травні цього року своїми представниками інтересів у Київраді членів «молодої команди» екс-мера Черновецького, невже мешканці Дарниці сподівалися поба

Скандал  з бійкою, затриманням та підпалом,  розгорівся навколо забудови ділянки на Осокорках. З понеділка, пустир біля станції метро в напрямку   вулиці Срібнокільської, заполонили спочатку будівельники, які виставили огорожу, а пізніше, протестувальники й міліція. Активісти протестують проти появи на цьому місці чергового торгового «монстру», міліція наводить порядок, називаючи присутніх  активістів політико-кримінальною групою рекетирів .

Насьогодні, на третій день протистояння, вже знесено тимчасовий паркан й укріплену  загорожу, спалено їх разом з побутовим приміщенням робітників на майданчику, зафіксовано на місці події молодих людей у футболках «Свободи», виявлено, що за скандальною забудовою на Осокорках стоїть депутат Київради , мажоритарник по цьому  ж Дарницькому виборчому округу  Сергій Котвицький. Вже відомо, що дозвіл на будівництво даного торгового центру надано ще за часів мерства Черновецького, і що причасним до цього як секретар земельної комісії не може не  бути ще один діючий депутат Київради, мажоритарник від Дарниці  Сергій Кримчак.   Один з двох депутатів, яких у 2010 р.   СБУ затримала за схеми у землевідведенні ко манди Черновецького.

Хто стоїть за протестами на Осокорках та хто відповідатиме за трансформацію мирної акції проти забудовника у бійку? Чиї інтереси захищали привезені до місця акції 2 автобуси спецпризначенців та чи були  окрім обурених дарничан кримінально-рекетирні угрупування?  В юридичному аспекті це з’ясовуватимуть правоохоронні органи та новостворена  комісія  МВС.  Сподіваюсь, процеси  люстрації та ротації в цих органих вплинуть на хід розслідуванню, додавши обєктивності.

 Очевидно одне – подібні конфлікти будуть мати місце внаслідок безвідповідальності вибору киян. Обираючи в травні цього року своїми представниками інтересів у Київраді членів  «молодої команди» екс-мера Черновецького, невже мешканці Дарниці сподівалися побачити їх потім  на барикадах?

Хто стоїть за зведенням центру «Ле Бульвар» на проспекті Бажана на Осокорках й інших незаконних забудов? Відповідь  - кожен з нас, хто голосував... не за того...

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]