Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
03.11.2014 17:26

Перезавантаження

Експерт з місцевого самоврядування, ексдепутат Київради

«Революція змінила свідомість українців» -писали журналісти. "Революція, вочевидь, «пройшла повз» тисяч киян", - хочеться сказати зараз відносно тих виборців, які проголосували за людину з молодої команди Черновецького

Як і більшістьсвідомих, розумних людей, що мешкають у Києві, незалежно від того, чи живутьтут з діда-прадіда, чи «понаєхалі», хотів би бачити столицю дедалі більшєвропейським  містом. З життєздатнимсектором житлово-комунального господарства, безпечним громадським транспортом,чесними міськими урядниками, оснащеними за останнім словом техніки навчальнимий медичними закладами, вже позатіньовим малим й середнім бізнесом, тощо.

 Все це здавалосянадзвичайно близьким й реальним після зимових потрясінь: режим пав, ціннісноіншими стали пріоритети, змінилися люди. Смерть стала мовчазною клятвою українців,в тому числі й киян за справедливе й гідне майбутнє без схиблених на грошахчиновників, зрадників, гравців з команд екс-президента, екс-мера, екс-головиКМДА. «Революція змінила свідомість українців» -писали журналісти. "Революція,вочевидь, «пройшла повз»  тисяч киян", - хочеться  сказати зараз відносно тих виборців, які проголосувализа  людину з молодої командиЧерновецького Олександра Супруненка та підтримали інертних по відношенню довласних округів та до законодавчої діяльності, нинішніх нардепів Леоніда Ємцята Дмитра Андрієвського.

 Відповідно до100% опрацьованих протоколів ЦВК по виборчим округам Києва, нинішній складкиївської групи нардепів у Верховній Раді 8-го скликання виглядатиме так:

 ЄвгенРибчинський(БлокПетраПорошенка) 
 ВіталійСташук("Народнийфронт")
 БориславБереза??(самовисуванець)
 ВікторЧумак(БлокПетраПорошенка)
 АндрійІллєнко("Свобода")
 ОлександрСупруненко(самовисуванець)
АндрійБілецький(самовисуванець)
ВолодимирАр'єв(БлокПетраПорошенка)
 ОлександрТретьяков(БлокПетраПорошенка )
 В'ячеславКостянтинівський("Народнийфронт")
 ЛеонідЄмець(Народний фронт)
 ДмитроАндрієвський(БлокПетраПорошенка)
 ЮрійЛевченко("Свобода")

 Щодо політичнихпартій. Завжди опозиційний Київ на цих парламентських виборах віддав перевагу політичномусоюзу керманичей України та Києва, Президента і мера,  - партії Блок Петра Порошенка. Погоджуюся зтими експертами, які повязуютьце з довірою до Президента України Петра Порошенка та його концептуально новоюстратегією розвитку держави. Хоча, слід зазначити, що Президент має більшепрацювати над власним рейтингом, адже менше ніж за шість місяців ( з травня2014 р), його політичний рейтинг впав майже втричі - з 64.10% під часпрезидентських виборів до 23.95% для Блоку Порошенка у жовтні.

 Провальними можнаназвати  стратегії  таких політичних брендів як «Батьківщина»,«Свобода», Радикальна партія Ляшка. Під час парламентських виборів кияниголосували за лідерів травневих виборів до Київради вяло. Радикальна партія Олега Ляшка у травні 2014р отримала  9,2% голосів киян, а от у жовтні вже втричіменше - 3.54%."Свободу" у травні на місцевих виборах підтримали 6,49% виборців, у жовтніїї рейтинг піднявся на соті -7.10%. «Батьківщина» за п’ять місяців «наростила» рейтинг тільки в 1%: у травні це було 4,14%, насьогодні-5.22%. Практично на місці застиг проект Анатолія Гриценка «Громадянськапозиція», який у Києві у травні зібрав 3,63% голосів, а у жовтні, спільно з«Демальянсом» тільки 4.35%.

 Щодо лідерів зтрійки переможців на електоральному полі Києва – політичні проекти «Народнийфронт» з рейтингом у  18.70% та «Самопоміч» - 21.39%.В даному випадку, обєктивнимипередумовами для їх підтримки стали нові обличчя «Самопомочі»  та професійна політтехнологічна робота зобранням премєра з «Народногофронту». Очевидно, що кияни голосували за європейське місто, яким вони хочутьбачити Київ і  яким є Львів, та командумера- політика-господаря Андрія Садового. А також,  за європейського премєра, яким рекомендував городянам «Народний фронт»Арсенія Яценюка.

 Виборизакінчують, а от робота та сподівання –ніколи.   

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи