Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
25.12.2013 14:22

"Точка страху" вже перейдена

Експерт з місцевого самоврядування, ексдепутат Київради

Для Януковича і Ко стало поганою звичкою вдаватися до жорстокої сили проти громадян своєї держави.

Справжнім шокомдля багатьох сьогодні вранці стала новина про звіряче побиття журналісткиТетяни Чорновіл. Щоб задовольнити можновладців, звірі у людській подобі бють беззахисних жінок тільки за те, щовони готові не мовчати про ситуацію в країні.

У травні владнінайманці напали на журналістку «5 каналу» Ольгу Сніцарчук та фотографа ВладаСоделя. Апогеєм звірств стали події 1 грудня на Банковій. Тоді «Беркут» безрозбору бив і чоловіків, і жінок, не зважаючи на камери та журналістськіпосвідчення. Більше 50 журналістів, чиєю єдиною зброєю був об’єктивфотокамери,  отримали під час  виконання своїх професійних обов’язків  розбиті голови, гематоми, ушкодження . 

Не тількижурналісти  в останні дні стають мішенямидля владних садистів. Обстріл автомобіля активіста Євромайдану в Криму, побиттяорганізатора протестів у Харкові, стрільба в активіста «Дорожнього контролю» -події  останнього тижня. Знищена правовасистема  у державі відтепер  цілковито вільно дозволяє «керманичам» -гопникам використовувати  удари, погрозита залякування. Без зазорів совісті (де їй взятися?) та без  відповідальності.

 1-го грудня за побитих вночі студентів на Майдани України  вийшли мільйони.

 «Точка страху» вже перейдена...

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи