Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
25.04.2014 12:05

Стаття 252 ККУ в Україні нарешті запрацювала

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Чи не вперше за всю історію боротьби екологів за збереження природи в Україні, правоохоронними органами відкрита кримінальна справа за ст. 252 ККУ щодо умисного знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об`єктів природно-заповідног

Чи не вперше завсю історію боротьби екологів за збереження природи в Україні, правоохороннимиорганами відкрита кримінальна справа за ст. 252 ККУ щодо умисного знищення абопошкодження територій, взятих під охорону держави, та об`єктівприродно-заповідного фонду.

 

Отримав відповідьвід міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова на своє звернення щодо пошкодженняМаріїнського парку про те, що слідчий відділ Печерського РУГУ МВС порушивкримінальну справу за цим фактом по статті 252 ККУ (лист №5679/Ав від4.04.2014).

 

Друзі-екологикажуть, що по  цій статті чи не вперше вдалось порушити кримінальну справу.У даному випадку не стільки важливий факт можливого покарання антимайданівців,які знищили унікальний екологічний об’єкт, скільки те, що мертва стаття ККУ,яка ніколи до цього не використовувалася, нарешті почала працювати. Сподіваюся,в майбутньому ця стаття буде застосовуватися проти всіх, хто нищитьприродно-заповідний фонд.

 

Нагадаю, Держекоінспекціяу м.Києві провела обстеження території Маріїнського парку та нарахувала збитки,нанесені державі внаслідок базування в ньому Антимайдану. Загальна сума збитківсклала 6 2012000 грн.

 

Як відомо, підчас базування у Маріїнському парку активістів провладних акцій, було нанесеновідчутні збитки паркові: відбулись значні впливи на його зовнішній вигляд тастан. Зокрема - засмічення його території, руйнування елементів зовнішньогодизайну парку, утрамбовування ґрунту, пошкодження дерев, дернини, а такожпошкодження коріння дерев внаслідок розпалювання багать та встановлення бочокдля обігріву людей. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net