Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
04.09.2013 16:45

Вимагаю, щоб прокуратура виконала рішення суду і розслідувала злочини

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Звернувся до Генерального прокурора України В.Пшонки з вимогою винести та обнародувати рішення щодо скарги на Президента України Віктора Януковича про злочин, правове свавілля, соціальний геноцид та фальсифікацію під час виборів у 2012 році, поданою громад

Звернувся до Генерального прокурора України В.Пшонки з вимогою винести таобнародувати рішення щодо скарги на Президента України Віктора Януковича прозлочин, правове свавілля, соціальний геноцид та фальсифікацію під час виборів у2012 році, поданою громадянкою України Ніною Буренок до Печерського районногосуду.   

Йдеться про те, що, згідно постанови Суду від 14 листопада 2012 року,скарга громадянки Н. Буренок про порушення кримінальної справи відносно ПрезидентаУкраїни  В. Януковича була розглянута тазгідно Статті 97 КПК направлена за належністю, тобто до Генеральної прокуратуриУкраїни з перспективою прийняття відповідного рішення.

З тих пір минуло 10 місяців, всі можливі строки для проведеннярозслідування, розгляду справи та винесення рішення вже давно вийшли, але прореакцію Прокуратури ми досі не чули.

Фактично прокуратура 10 місяців розслідує злочинні діяння Президента, аледосі не повідомила про результат розслідування. Розумію, що злочинів, вчиненихнинішнім Президентом вистачить на кілька років розслідування, але, все ж таки,вимагаю від Генеральної прокуратури термінового його завершення, відкриттякримінального впровадження та повідомлення громадськості про результатирозгляду цієї резонансної справи. Замовчування Генпрокуратурою результатівсправи ніяким чином не приховують незаконних дій Президента, а навпаки додаютьчергове беззаконня - в даному випадку у вигляді бездіяльності Прокуратури.

Громадянка України Ніна Буренок звернулася до мене з проханням посприятивиконанню рішення Суду. Тому я звернувся до Генпрокуратури та чекає нарезультат проведеного нею розслідування з перспективою публічногойого обнародування.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи