Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
27.05.2013 14:11

Поскаржився Генпрокурору на київського Прокурора

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Звернувся до Генпрокуратури з вимогою оскаржити рішення Київради щодо будівництва в урочищі Горбачиха торговельно-офісного та житлово-готельного комплексу. А також зі скаргою на Прокуратуру м. Києва, яка припинила боротьбу за зелену зону.

Звернувся доГенпрокуратури з вимогою оскаржити рішення Київради щодо будівництва в урочищіГорбачиха торговельно-офісного та житлово-готельного комплексу. А також зіскаргою на Прокуратуру м. Києва, яка припинила боротьбу за зелену зону.

 

Йдеться прорішення Київради від 20.10.2007 №1467/4300, яким ТОВ «Будівельний міжгалузевий альянсбуло передано земельну ділянку площею 29,45 га у довгострокову оренду на 10 років длябудівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-офісного центру, житлово-офісногота готельного комплексу з підземними паркінгами в урочищі Горбачиха уДніпровському районі м. Києва.

 

Як з’ясувалося, вказанерішення Київради свого часу було оскаржено Прокуратурою м. Києва та скасовано.Але після виграшу забудовником апеляції у згаданому питанні, рішення апеляційногосуду Прокуратурою більше не оскаржувалося. В цьому я вбачаю корупційні дії,тому й звернувся в Генпрокуратуру.

 

Нагадую, щозгадане рішення суперечить прийнятим раніше рішенням Київради. А самеГенеральному плану Києва до 2020 року, відповідно до якого урочище «Горбачиха»входить до складу зелених зон загального користування рекреаційногопризначення. Та рішенню Київради від 17 лютого 1994 року №14 «Про створення,резервування та збереження територій і об’єктів природно-заповідного фонду в м.Києві», згідно з яким урочище «Горбачиха» зарезервоване для подальшого заповідання.Жодних змін в дане рішення Київрада не вносила.

 

Є два рішенняКиївради: одне в інтересах забудовника, інше в інтересах киян. Але на однерішення зважають, яке винесене в інтересах забудовника, а на те, що в інтересахкиян ніхто не зважає,  навіть самаКиїврада. Дивовижно, що команда Попова намагається відмежуватися від команди Черновецького,але насправді навіть не напружується, щоб скасувати прийняті злочинною владою рішенняі нищить зелені насадження ніяк не з меншою швидкістю, ніж Черновецький.

 

Сподіваюся, що новийГенпрокурор зможе розібратися з колишнім Прокурором Києва, який не виявивпринциповості і не довів резонансну справу до кінця. Можливо, перед виборами,влада хоча б формально продемонструє свою прихильність до міста і збережезелену зону.

 

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net