Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
07.05.2013 13:41

Тільки на піску для вертодрому в Каневі вкрали понад 1 млн. грн.

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Пісок для улаштування основи під гелікоптерний майданчик в с. Пекарі Канівського району везли мало не з Одеси, що в кілька разів перевищило вартість будівельного матеріалу.

Пісок для улаштуванняоснови під гелікоптерний майданчик в с. Пекарі Канівського району везли мало нез Одеси, що в кілька разів перевищило вартість будівельного матеріалу.

 

Про це меніповідомила Державна фінансова інспекція України після проведення ревізії звикористання державних коштів на будівництво вертодрому.

 

Зокрема, ревізієювстановлено, що всупереч вимогам Правил визначення вартості будівництва, державнимзабудовником було зайво оплачено вартість доставки будівельних матеріалів(піску) без наявності підтвердних документів, що спричинило завищення вартостіробіт на суму 1,2 млн. грн.. Крім того, як з’ясувалося цей пісок оплатиливиходячи з відстані перевезення від 380 до 420 км, що суперечить Правилам,відповідно до яких максимальна відстань доставки має становити до 80 км.

 

Невже наЧеркащині не вистачає піску і його треба було везти із іншої частини України?Впевнений, це було зроблено спеціально, щоб відмити кошти і тим самим нажитисяна державі. Чи може традиційно забудовники настільки захопилися відмиваннямкоштів, що навіть не сподівалися, що їхні афери будуть розкриті?

 

На моє переконання,безліч з об’єктів, які будувалися до футбольного чемпіонату «Євро-2012» - цецілий Клондайк матеріалів, над яким найближчими роками працювати і працюватислідчим органам і судам. Як наслідок, за ґратами опиниться не один десяток чиновників.

 

Безумовно,нинішній режим не дасть змоги вийти на прямих замовників цієї афери і покаранібудуть лише стрілочники, але рано чи пізно справедливість переможе і замовники,будівничі корупційної піраміди в України, теж опиняться за ґратами.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net