Народні депутати, які узаконять сепаратизм, є злочинцями перед народом
Україна в кроці від антинародних рішень.
Наприкінцічервня кулуарами владних кабінетів прокотилася тривожна інформація щодо здачінаціональних інтересів України на найвищому рівні. Народний депутат від політичноїпартії "Об'єднання "Самопоміч" Роман Семенуха на власнійсторінці в facebook оприлюднив гучнузаяву:
![Самопомошь в ФБ Семенуха.jpg](/pics/obabiy/%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%88%D1%8C%20%D0%B2%20%D0%A4%D0%91%20%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%83%D1%85%D0%B0.jpg)
Чим можливий варіант розвиткуподій загрожує нашій країні? Коментує депутат Київської обласної ради (фракція«Самопоміч»), Голова постійної комісії Київоблради з питань бюджету тафінансів, Ольга Бабій. За її словами, "Об'єднання"Самопоміч" жодним чином не підтримує надання будь-якого особливого статусу чиінших преференцій будь-яким окремим регіонам в Україні, оскільки всі українці івсі українські громади є рівними у своїх правах.
- ОльгоАндріївно, в чому полягає головна невідповідність інтересам саме державиУкраїна в частині проведення виборів в зазначених регіонах?
Натериторії, яка перебуває наразі під окупацією, не може бути проведено жоднихвиборів, в тому числі виборів до органів місцевого самоврядування, адже місцевівибори – це вибори представників українських громад. Але найстрашніше це те,що, до Конституції України, яка на момент прийняття її 20 роківтому вважалася однією з найкращих в світі, намагаються внести зміни в фактичновійськовий час, без слухань та обговорень власне українцями.
- Якінаслідки таких дій для держави можна прогнозувати?
Після того будь-якаобласть України зможе отримувати длясебе окремий статус, адже буде створений прецедент. Матимемо узаконенийсепаратизм,й ті депутати, які за цепроголосують, будуть злочинцями перед українським народом.
- Уявімо: депутати таки визнають Донецьку та Луганськуобласті територіями з особливими статусом...
В мене є питання: а хто вирішує межі цихобластей? Під особливий статус підпадуть області цілком або тільки захопленітериторії цих областей? Слідом як сніжний ком посиплеться вся країна: завтразахоче такий же статус Одеська, Закарпатська області, а чому б ні. Якщо можнаодним, чому б іншим не спробувати?
В КонституціїУкраїни, в Законі про місцеве самоврядування тощо прописано, що є особливийстатус в АРК Крим. Яким чином з огляду на законодавство в нас в країні зараз визначено, щоце є окупована територія? Має бути один закон, проголосований Верховноюрадою, яким буде чітко визначено, які території України є окупованими, та яквибудовуються відносини держави Україні з мешканцями цих окупованих територій.Тільки так! Просто прийняти зміни в Конституцію в частині того, що: «владанадає особливий статус якимось територіям» - мине маємо права, адже ми небачимо комплексно, як буде виглядати Закон про вибори на цих територіях. Такожзовсім незрозуміло, які зміни мають вноситися в Закон про місцевесамоврядування в частині особливостей управління на територіях з особливимстатусом. Що то будуть за території?
Ще раз наголошую: потрібен чіткий Закон про окуповані території. Третійрік країна не може визначитися із статусом окремих регіонів власної території. Тільки з цього може випливати розуміння, якимчином комплексно потрібно діяти далі й комплекс дій щодо підтримки громадян,які мешкають в окупованих регіонах. Зогляду на все вищевказане, надайте відповідь самим собі – яким чином можливопроводити вибори в АРК Крим, Донецький та Луганських областях? За що померли ціпацани, яких там тисячами поклали, якщо всім чинним адміністративним територіямнадають особливий статус?
- Ключовепитання, яке наразі є також замовчаним: як будуть фінансуватися ці території?Як будуть розглядатись їхні місцеві бюджети, який механізм їх фінансування з державного бюджету?
Судячи з бажаньпевних колів проштовхнути незрозумілі домовленості бозна з ким, все йде дотого, що ми як вівці схилимо голови тапідемо з державного бюджету фінансувати фактично окуповані території, на якихзнаходяться війська агресора! Це повний жах. Але ми ж не стадо, а свідомігромадяни. Зараз народні депутати фактично хочуть зробити переворот, який є загрозоюцілісності України.
З екранутелевізора та зі шпальт офіційної преси як виправдання таким антиукраїнськимдіям постійно лунає відправка до такзваних Мінських угод.Я не можу коментувати Мінські угоди,адже не була особисто присутня при їх підписанні, але маю єдине питання: чи бачила хоча б одна людинав Україні до кінця опубліковані Мінськіугоди?
Хтось знає, що там записано? Ми чуємопро угоди виключно зі слів. Тому вважаю, це є відповідальністю Президента йВерховної ради вийти та оприлюднити Мінські угоди, схилити голову та сказати:«Люди добрі, ми маємо зробити ось такі кроки», показати комплексно, як цезроблять: через зміни до Конституції,через прийняття Закону про окуповані території та Закону про особливостіуправління на окупованих територіях шляхом визначення спеціального статусуорганів управління.
Наразі маємо ситуації з серії «захочешвигадати – так не вдасться»: від імені українського народу влада ведедомовленості, про які українці чули лише з телеканалів, та на власні очі жоднапересічна людина не бачила тексту угод! Ті народні обранці, які вирішують долюкраїні, в даному випадку, в частині майбутнього існування її територій - інтересиякого саме народу представляють,хочеться мені запитати? Народ України, як одна зі сторін укладання договорів таугод, не знає, про що його представники домовляються - в якій правовій державі можна уявитиподібне?
Те, що прагнуть прийняти найближчі дні –це є хаос, який ми зараз бачимо й на прикладі тарифів. З одного боку, миговоримо про різні стратегії реформування, про угоди з МВФ (які жоден пересічнийукраїнець в очі не бачив), але газ для населення вже складає 7.000 грн. Ціна нагаз спричинила зростання вартості електроенергії та підняла на 80% вартістьенергоносіїв та тепла - влада в той жечас вдає, що все добре. А тепер ще додається спроба узаконити фактичнийрозірвання цілісності країни, адже тільки так можна назвати надання різнихуправлінських статусів однаковим заправами регіонів.
Підсумок:
Отже, з огляду на те, що сьогодні вже на міжнародному рівнілунають заяви про те, що Росія допомагає Україні «вирішити конфлікт на СходіУкраїни», ЗАКЛИКАЄМО народних депутатів України як представників Українськогонароду:
1. за жодних обставин не підтримувати антиукраїнськерішення та не дозволити провести вибори на окупованих територіях Донецької таЛуганської областей допоки Україна не відновить повний контроль над цимитериторіями, а наших військових не перестануть щодня вбивати чи калічитиокупанти або їхні пособники;
2. зажодних обставин (ані до виконання так званих Мінських домовленостей, ані післяїх виконання) не дозволити надати особливий статус окремим районам Донецької таЛуганської областей, оскільки це є вимогою Росії, яка хоче узаконити своюприсутність і замість того, щоб нести відповідальність за окупацію, прагнезробити окупантів представниками органів державної влади та органів місцевогосамоврядування;
3. прийнятизакон, відповідно до якого:
- визнативійну - війною, окупацію – окупацією,Росію – окупантом;
- визнатиокупованою не лише територію Криму, але і частини Донецької та Луганськоїобластей;
- припинититоргівлю з окупованими територіями та встановити контроль за лінієюрозмежування, щоб не годувати окупанта та зупинити контрабанду, яка знищує українськуармію.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422