Про автора

Назар Бенч Власник інвестиційно-будівельної компанії "Фенікс Груп"

Професійна діяльність. Власник інвестиційно-будівельної компанії "Фенікс Груп".

Почав кар'єрний шлях з позиції юриста в юридичній фірмі  "Салком". Наступні десять років (з 2005 по 2015) обіймав посаду керуючого партнера в одній з юридичних компаній Києва. 

У 2015 році почав свою кар'єру в сфері нерухомості, увійшовши до складу засновників і очоливши компанію "ІТТ-Нерухомість" (надалі перейменована в ТОВ "БЦ "Майдан Плаза").

У 2019 році створив інвестиційно-будівельну компанію "Фенікс Груп". Діяльність компанії полягає в інвестуванні у нерухомість і підприємства будівельної галузі.
 

Особлива увага благодійності та громадській діяльності. Виступив співзасновником Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське об'єднання юристів". З 2020 року працюю над створенням громадської організації United Winners Team (UWT), яка буде займатися популяризацією змішаних єдиноборств та підтримкою українських спортсменів.

Освіта. У 2004 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, спеціальність юрист-міжнародник, перекладач з англійської мови. 

У 2016 році закінчив аспірантуру Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка і отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук. 

Контакти
E-mail: [email protected]