Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
09.02.2016 15:13

Як повернути тимчасово вилучене посвідчення водія

Спеціаліст у сфері піар-технологій

В Україні проводяться реформи та змінюються практичні процеси взаємовідносин між правоохоронними органами та громадянами.

В даній статті наводитьсяпрактичний приклад повернення тимчасово вилученого посвідчення водіяпрацівниками патрульної поліції м. Києва де суд своїм рішенням накладає адміністративнийштраф або звільняє від відповідальності водія і той має право на завершеннятимчасового вилучення водійського посвідчення.

У випадку якщо вашеводійське посвідчення вилучили працівники патрульної поліції в встановленомузаконом спосіб, а ви отримали протокол про адміністративне правопорушення татимчасовий талон ( видається строком до 3-х місяців на час вилученняпосвідчення водія) потрібно підготуватись до судового розгляду. Справу в суднаправляє відділ адміністративної практики патрульної поліції м. Києва,зазвичай про дату та час судового розгляду повідомляє помічник (секретар) суддізасобами телефонного зв’язку. Якщо є вагомі переживання щодо строків або іншіпобоювання, дату судового розгляду можна «моніторити» на сайті «Судова влада» насторінці відповідного суду. Також у водія є можливість звернутись в відділадміністративної практики (послідовність буде описана нижче) та поцікавитисьщодо дати направлення справи до суду.

Суди розглядаючисправу в більшості випадків в судовому засіданні проголошують судове рішення таповідомляють про дату повного тексту судового рішення. Після судового розглядуводій має отримати копію повного тексту судового розгляду і у випадку наявностіадміністративної відповідальності сплатити штраф та судовий збір. Оригіналиквитанцій залишаються в справі суду (зробити копію для себе).

Після отриманнярішення суду водій має звернутись в управління патрульної поліції м. Києва, що знаходитьсяза адресою м. Київ, вул. Народного Ополчення 9. Зверніть увагу, що обідняперерва з 12:00 до 13:00.

В управлінняпатрульної поліції м. Києва організований сервісний зал обслуговування зелектронною чергою. Отримавши чек (талон) водій має можливість моніторити почерговість на екранах, що розташовані в приміщенні управління. При отриманніталону (чеку) потрібно вибрати розділ адміністративна практика, адже талони розподіляютьсяна «А» та «К». Де талон А – адміністративна практика, а талон К – канцелярія, відповіднічерги є роздільними. Коли номер талону водія отримає розподілення, потрібнопідійти до відповідної стійки (віконця) та передати патрульному поліцейськомунаступні документи:

1.    Талон(чек) електронної черги

2.    Копіясудового рішення

3.    Талонна тимчасовий дозвіл керування автотранспортом

4.    Пред’явитипаспорт громадянина України

Після чого протягом2-4 хвилин працівник патрульної поліції знайде ваше водійське посвідчення та вручитьйого Вам.

Зверніть увагузагальний практичний час очікування в черзі 30-40 хвилин.

Ось такий не хитрийта сервісний механізм отримання тимчасово вилучених водійських посвідчень вжепрацює в м. Києві. 


Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net