Про автора

Ілля Костін Партнер, адвокат, патентний повірений

Партнер, адвокат, патентний повірений.

Освіта. Сімферопольський державний університет ім. М.В. Фрунзе.

Інститут інтелектуальної власності НУ "Одеська юридична академія".

Спеціалізації. Фармацевтична регуляторика, право інтелектуальної власності, вирішення спорів, трудове право, кримінальне право.

Право на заняття адвокатською діяльністю. Україна (2005 р.) Практикую право з 1994 року.

Професійні інтереси фокусуються на питаннях фармацевтичної регуляторики, інтелектуальної власності, трудового та кримінального права.

Професійна діяльність. Очолюю в Юридичній компанії "Правовий Альянс" практику інтелектуальної власності, зокрема, реалізуючи проекти, пов'язані з порушенням прав на такі об’єкти інтелектуальної власності як патенти, корисні моделі, знаки для товарів та послуг, а також із судовими спорами в цій сфері. Також курирує практику кримінального права компанії, яка відома, насамперед, супроводженням резонансних кримінальних справ в сфері фармацевтичного бізнесу та спеціалізується на справах, що відносяться до категорії white collar crime, які включають економічні та службові злочини "білих комірців". 

Відмічений у практиках інтелектуальної власності, судовій та охорони здоров'я.

Нагороди. Єдиний в Україні отримав нагороду The Best Lawyers "Юрист року 2019 - Life Sciences" в Києві, виходячи з найвищого рівня відгуків, отриманих від експертів за цією практикою та географічним регіоном.

Визнаний одним з провідних експертів у світі за результатами незалежного дослідження ринку юридичних послуг Who's Who Legal: Life Sciences 2018. Визнання одразу в трьох номінаціях - регуляторики, патентних спорів і транзакцій - в черговий раз підтверджують фаховий рівень, глибоку експертизу, унікальний досвід та високу репутацію у цих практиках Іллі Костіна.

Мене залучають великі транснаціональні компанії та інші клієнти, для вирішення складних трудових ситуацій та спорів. 

Громадська діяльність. Був представником Асоціації правників України в Громадській раді при МОЗ України. Обіймав посаду Голови комітету Асоціації правників України з фармацевтичного права. 

Був вибраний адвокатами регіону членом Ради адвокатів Київської області, де опікувався захистом прав адвокатів, створив та очолював 5 років перший в України Комітет захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності. 

Є членом кваліфікаційної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області. 

Під були успішно реалізовані декілька проектів pro bono, що було відмічено два роки поспіль (2016, 2017 рр.) в рамках Національного Конкурсу кейсів з КСВ, у номінації "Кращий КСВ проект". 

Приймав участь в антитерористичної операції 2014-2015 рр. у складі 12 окремого мотопіхотного  батальйону 72 бригади.

Благодійність. Є очільником Благодійної організації "Благодійний фонд допомоги захисникам вітчизни та їх сім’ям "Коло", в межах діяльності якої реалізує низку соціальних проектів правової та загальногромадянської спрямованості.

Контакти: [email protected]

Контакти
E-mail: [email protected]