Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
18.05.2015 13:06

Укрпошта пропонує нові можливості в отриманні послуг поштового зв’язку

Колишній в.о директора ДП "Одеський морський торговельний порт"

Для підвищення якості обслуговування юридичних осіб Укрпошта пропонує нові можливості в отриманні послуг поштового зв’язку.

Для підвищення якості обслуговування юридичних осіб Укрпошта пропонує нові можливості в отриманні послуг поштового зв’язку.

Відтепер прості та рекомендовані листи, картки та бандеролі, повідомлення про надходження звичайних і цінних посилок, рекомендовані повідомлення про вручення поштових відправлень та періодичні друковані видання можуть бути доставлені:

- за юридичною адресою до визначених абонентських поштових скриньок;

- до абонементної поштової скриньки визначеного об’єкта поштового зв’язку;

- до вашого робочого місця особисто в руки;

- додатковим сервісом «Кур’єрська доставка».

Завдяки нововведенням стало можливо узгодити день і годину доставки відправлення та періодики, що дозволить отримувати пошту в зручний час.

Крім того, про надходження поштових відправлень Укрпошта інформуватиме через повідомлення на електронну пошту або SMS-повідомленням.

Для покращення якості обслуговування юридичні особи повинні підписати угоду.

Укрпошта і надалі докладатиме зусиль, аби співпраця з клієнтами ставала більш ефективною, вигідною та економічно привабливою, а обслуговування - більш якісним.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]