Про автора

Игорь Опадчий к.ю.н.,адвокат,общественный деятель

У 1996 році вступив до Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В 2002 році отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Міжнародне право" і здобув кваліфікацію магістра міжнародного права, перекладача з англійської мови.

У 2002 році зарахований слухачем Національної академії державного управління при Президентові України, яку закінчив у 2004 році, і отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Державне управління" та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

У 2010 році брав участь у місцевих виборах та пройшов до Київської обласної ради.

Кандидат юридичних наук, адвокат. Фахівець господарського, цивільного, адміністративного, конституційного та податкового фінансового права.

Засновник громадської організації «Вільна людина» - діяльність котрої пов'язана з захистом соціальних та екологічних прав мешканців міста Києва. Був нагороджений грамотою Голови комітету ВРУ по питаннях екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи. Та був нагороджений Міністерством соціальної політики нагрудним знаком «За сумлінну працю».

Контакти
E-mail: [email protected]