Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
11.12.2013 16:29

Суспільство вимагає відповідальності!

Журналіст, громадський діяч

Вихід треба шукати у парламентській залі. За підтримки Майдану, депутати – опозиціонери мають знайти реальний механізм «перезавантаження» влади.

Події останньої ночіпродемонстрували усьому цивілізованому світу рівень безвідповідальностіукраїнської влади. Після обіцянок, які дав Президент Янукович усьомуукраїнському суспільству та представникам ЄС , вночі було застосовано силу домирних протестувальників  бійцями спецпідрозділу«Беркут» та ВВ. Підстава - рішення суду, яке є явно антиконституційним (стаття39 Конституції України) і було, вочевидь, прийняте на догоду владі. Вдумайтесь, суддя адміністративного суду м. Києва Богдан Санін,всупереч позиції мільйонів громадян, які вийшли на вулиці столиці протестуватипроти дій влади, віддав перевагу встановленню на Майдані Незалежності  ковзанярського катка. Хоча дивуватися нічому,адже рішення суддів і дії правоохоронних органів вже протягом тривалого часувикликають масу нарікань у громадян України. 

На даний момент,очевидно,  що проведення будь - якихпереговорів з владою - неможливе. Не реально домовляться з тими, хто не виконуєці домовленості. Хто обдурює і намагається народ «розводити, як котят».

Який вихід?  Очевидно, що вихід треба шукати упарламентській залі. За підтримки Майдану, депутати – опозиціонери  мають знайти реальний механізм «перезавантаження»влади. План дій має бути реалістичним, зрозумілим Майдану і базуватися наКонституції і Законах України, без закликів та демагогії.

Також вже зараз необхідношукати механізми недопущення узурпації влади будь-ким. Нинішня системаформування і контролю за правоохоронцями і суддями є невдалою і показала своюущербність для суспільства. Вона створена на догоду політикам, а не громадянам.А це означає, що має бути змінений спосіб відповідальності суддів і посадовців,які працюють у  правоохоронних органах.

Суспільство вимагаєвідповідальної влади. Народ вимагає повернути йому право здійснювати владусамостійно.

 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи