UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
13.11.2019 11:10

Земля – останній стратегічний ресурс, який залишився в України!

Государственный деятель, Министр экологии и природных ресурсов Украины (2014-2015 гг.)

Ще кілька місяців тому я передбачав, що виникне проблема з ринком землі.

Я переконаний, що якщо не регульовано і бездумно зняти мораторій і почати продавати землю будь-кому і у будь-якій кількості – це стане величезною втратою, зокрема, і можливою потенційною втратою для незалежності України! Адже деякі компанії та навіть країни можуть скупили великі шматки землі, і почати вести там власну політику. Це становитиме небезпеку для нашого суверенітету.

Навіть якщо порівнювати продаж землі з передачею її в оренду, остання дає орендарю значно менше прав. Якщо орендар буде порушувати законодавство, яке регулює використання землі, – її завжди можна забрати. А от коли вона стане його власністю – забрати буде майже неможливо.

Дійсно, Україні потрібен ринок землі! Однак спочатку треба ввести певні обмеження. Сільськогосподарські угіддя повинні бути в руках тих, хто їх обробляє – фермерів, а не великих корпорацій, які бездумно використовуватимуть наш національний ресурс!

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]