Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
29.01.2018 19:39
Реформа адвокатури. Страйк і параліч...
Игорь ГолованьУправляющий партнер Адвокатского объединения "ГОЛОВАНЬ И ПАРТНЕРЫ"
Знаєте, а непогану ідею висловив Голова РА Закарпатської обл. Олексій Фазекош.
Ну, про "страйк представників нещалежного правозихисного інституту, який є невід'ємною складовою будь-якого демократичного суспільства".
Який "своїм наслідком матиме повни
Знаєте, а непогану ідею висловив Голова РА Закарпатської обл. Олексій Фазекош.
Який "своїм наслідком матиме повний параліч всієї правової системи держави".
Деякі діячі нашого самоврядування упевнені, що адвокати України просто обожнюють вибудавану ними в адвокатурі "вертикаль", а тому на будь-що готові аби не допустити жодних змін у чинний закон, що могли б ту виплекану ними "вертикаль" похитнути.
А варто було б панові Фазекошу та іншим діячам адвокатського самоврядування оголосити такий страйк.
Это убивает шанс на качественную журналистику. Мы не олигархическое СМИ, и реклама — основной источник дохода. Вы можете получить доступ к сайту без рекламы всего за 1 грн в первый месяц, и 1 евро в последующие.