Если не будут брать - отключим газ
Следите за руками облгазов, что бы не подсунули вам на подпись отказ от установки счетчика. Если подпишите, то имеют право вас отключить!
Не набрал голоса Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу" 5722-д від 14.12.2017.
Вот не набрал и все... Хотя старались...Шесть раз...
Почему?
Возможно подводные интересы вокруг облгазов, но скорее всего не решились дать голоса закону, где содержится следующая новелла -
«2. Встановлення індивідуальних лічильників природного газу може здійснюватися на умовах співфінансування побутових споживачів та суб'єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території за рахунок тарифу на розподіл природного газу.
В такому разі, суб'єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території зобов’язані повідомити побутових споживачів у будинку про умови та вартість (яка не може бути більшою від середньо-ринкової вартості) встановлення індивідуальних лічильників таким споживачам шляхом розміщення оголошення. У разі прийняття умов встановлення лічильників від суб'єкта господарювання, що здійснює розподіл природного газу на відповідній території побутові споживачі повинні надати письмову згоду на таке встановлення.»
Мы все знаем, что "може здійснюватися на умовах співфінансування" в нашей стране из одного из вариантов превращается в обязательное правило.
А "за рахунок тарифу на розподіл природного газу" предполагает обязательный ввод платы за "распределение", которой совсем недавно, под давлением общественного мнения, дали обратку., но хотели привязать как раз к пропускной способности счетчика. Сами понимаете, что облгазы ставили бы самые большие допустимые типоразмеры счетчиков потребителям.
А "повідомити побутових споживачів у будинку про умови та вартість" это значит назвать цену с которой бесполезно торговаться, как с продавцом воды по середине Сахары...
О том как "яка не може бути більшою від середньо-ринкової вартості" можно приравнять к рынку "Роттердама" или "немецкого хаба" решением неконституционного пана Вовка и его временных членов или вообще нормативным актом Кабмина, вся страна в курсе.
"У разі прийняття умов....побутові споживачі повинні надати письмову згоду на таке встановлення" - А если не будут брать, отключим газ, как говорила незабвенный управдом в "Бриллиантовой руке"...Так, что попробуйте не дать згоду...
Так понимаю, что выборы все ближе и ближе и не хотят "народные" депутаты рисковать совсем обвалить свои рейтинги, если бы дали протянуть такие законотворческие выкрутасы.
Хотя многие положения проекта Закона содержат очень правильные утверждения и предложения, но ложка дегтя всегда портит бочку меда.
Таким образом продолжает действовать норма действующего Закона "Про забезпечення комерційного обліку природного газу"
Стаття 6. Обов'язки та відповідальність суб'єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території
1. Суб'єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, зобов'язані:
1) забезпечити встановлення лічильників газу:
а) для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, в яких газ використовується:
комплексно, у тому числі для опалення, - до 1 січня 2012 року;
для підігріву води та приготування їжі - до 1 січня 2016 року;
тільки для приготування їжі - до 1 січня 2018 року.
У разі невстановлення населенню у строки, зазначені у цьому підпункті, лічильників газу з вини суб'єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, припинення розподілу природного газу таким споживачам забороняється, а його облік до моменту встановлення лічильників газу здійснюється за нормами споживання, встановленими Кабінетом Міністрів України;
И следите за руками облгазов, что бы не подсунули вам на подпись отказ от установки счетчика. Если подпишите, то имеют право вас отключить!
- Реалістичний шлях законодавчого визнання блокчейн-запису як належної юридичної підстави Олексій Шевчук вчора о 22:10
- Чому бізнес-партнерства руйнуються: ілюзії, дедлоки та правила виживання Олександр Скнар вчора о 21:02
- Житлова реформа без ілюзій: що насправді змінює новий закон Тетяна Бойко вчора о 16:06
- "Мелійський діалог" і сучасна геополітика: сила, інтерес і нові міжнародні реалії Павло Лодин вчора о 14:18
- Що очікувати українцям із прийняттям Закону про основні засади житлової політики Сергій Комнатний 14.01.2026 14:53
- Як масова міграція з України змінила польський ринок праці за останні 10 років Сильвія Красонь-Копаніаж 14.01.2026 10:15
- Відмова від спадщини на тимчасово окупованій території Євген Осичнюк 13.01.2026 16:17
- Реформа, на яку чекали десятиліттями: 7 головних новацій нового Трудового кодексу Олексій Шевчук 13.01.2026 12:23
- Сакральне мистецтво війни Наталія Сидоренко 12.01.2026 17:55
- Фінансовий мінімалізм: чому "достатньо" має стати новою особистою стратегією Інна Бєлянська 12.01.2026 16:12
- CRS як рентген капіталу: чому бізнесу час забути про офшори Ростислав Никітенко 12.01.2026 09:31
- Ілюзія відпочинку. Чому ви відчуваєте втому, навіть коли нічого не робите Олександр Висоцький 10.01.2026 17:14
- Невизначеність поняття "розшук" у законі про мобілізацію та військовий облік Сергій Рябоконь 10.01.2026 16:15
- Акцизний податок – баланс між доходами та споживання Мирослав Лаба 09.01.2026 17:40
- Як перетворити порожні не житлові будівлі на доступне житло, європейський досвід Сергій Комнатний 09.01.2026 17:06
- Реформа, на яку чекали десятиліттями: 7 головних новацій нового Трудового кодексу 912
- Фінансовий мінімалізм: чому "достатньо" має стати новою особистою стратегією 699
- Що очікувати українцям із прийняттям Закону про основні засади житлової політики 131
- Невизначеність поняття "розшук" у законі про мобілізацію та військовий облік 93
- Житлова реформа без ілюзій: що насправді змінює новий закон 89
-
"Будувати якнайшвидше". Шмигаль окреслив свою позицію щодо нових блоків на ХАЕС
Бізнес 68524
-
Продажі акумуляторів LiFePO4 зростають. Чи варто переплачувати за них під час блекаутів
Технології 6755
-
2016-й знову в моді: які тенденції відроджуються у 2026-му
Життя 5907
-
"Світла нема, води нема". У Львові не змогли відкритися популярні ресторани
Бізнес 4761
-
BP зазнала рекордних $5 млрд збитків від "зеленої" енергетики
Бізнес 3233
