Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
19.02.2013 16:19

Чечетов про вишиванки - збрехав?

Консультант з питань фінансів та бюджету Львівського регіонального відділення Асоціації міст України

Заступник керівника фракції Партії регіонів в парламенті Михайло Чечетов під час виступу на політичному шоу в Шустера видається був не зовсім коректним та правдивим.

Заступниккерівника фракції Партії регіонів в парламенті Михайло Чечетов під час виступу наполітичному шоу в Шустера видається був не зовсім коректним та правдивим.Зокрема, заявивши наступне: "Титульна нація хочезмусити нас ходити в парламент у вишиванках, хоча в регламенті Верховної Радипрописано, що народний депутат повинен з'являтися в парламенті у костюмі ікраватці".

Вартозазначити, що Закон України «Про Регламент Верховної Ради України», якийвстановлює порядок підготовки і проведення сесій Верховної Ради, її засідань, атакож визначає законодавчу процедуру, в свою чергу такої норми оголошеноїЧечетовим не містить і близько.

Зате,Законом України «Про статус народного депутата України» визначено - привиконанні своїх повноважень народний депутат керується Конституцією України,законами України та загальновизнаниминормами моралі. А ще спеціальна ст.8 «Депутатська етика» вказаногозакону, власне і зазначає, як має себе поводити народний обранець (звісно, якщовін себе таким вважає): -  «У своїйдіяльності народний депутат повинен дотримуватися загальновизнаних норм моралі;завжди зберігати власну гідність, поважати честь і гідність інших народнихдепутатів, службових та посадових осіб і громадян; утримуватись від дій, заявта вчинків, що компрометують його самого, виборців, Верховну Раду України,державу».

Отже,депутат має керуватися нормами моралі, але ж ніяк не цинічним обманом.

Більтого, тим самим Регламентом ВР на який посилається пан Чечетов сказано, що засіданняВерховної Ради ведуться державною мовою. А цей цінитель правових норм тадрес-кодів, на скільки пригадується, дозволяє собі і тут порушувати українськезаконодавство.

Таце все б нічого, якби не Конституція, в якій зазначено, що єдиним джереломвлади в Україні є народ, а отже, і на сам перед титульна нація. Цікаво, як до дійцього політика віднесеться Президент взнавши про такі, м’яко кажучи фривольнівитівки свого однопартійця?

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи