Україна як бренд: що треба зробити вже завтра
4 червня у Кам’янці-Подільському представники туристичної галузі зустрічалися з президентом Володимиром Зеленським, де мене і моїх колег нарешті не лише уважно вислухали, а, сподіваюсь, і почули.
Сам лише факт, що діалог українського бізнесу з державою розпочався – надзвичайно обнадійливий.
Туризм – недооцінений актив України. Це сектор, який працевлаштовує 330 мільйонів людей у всьому світі і продовжує активно створювати нові робочі місця (1 з 4 нових робочих місць за останні п’ять років – у сфері туризму). В Україні сьогодні більше мільйона людей задіяно у галузі, а її внесок до ВВП, за словами голови Державного агентства розвитку туризму, становить 1,5-3% (тут варто порівняти із світовим внеском – 10%, щоб зрозуміти, що рухатися нам є куди).
Про що спілкувались
Перше і важливе, в чому абсолютно погоджуються і колеги по туризму, і влада – необхідність провадити медіакампанію, яка популяризувала б Україну як бренд і всередині нашої країни, і за її кордоном. Іноземець може шукати у мережі інформацію про Україну і знайти там все, що завгодно, окрім актуальних і привабливих туристичних даних.
А коли людина вже і збереться в Україну, тут же стикнеться із проблемою отримання візи. Вона або дорога, або її важко отримати. Ми з колегами усіляко обстоюємо ідею лібералізації візового режиму. Обов’язково потрібно спростити візові формальності – передбачити електронні візи або візи по прибутті, зробити їх безкоштовними або скасувати взагалі. За підрахунком туроператора Join UP! зниження вартості або відміна віз в Україну для таких країн, як Китай, Саудівська Аравія, Ліван, Індія, ОАЕ, Йорданія, може стимулювати притік коштів у розмірі від 4,8 млрд грн на рік.
Іноземці витрачають досить великі кошти в Україні: за нашими оцінками – близько 120-150 доларів на день. В середньому зазвичай тут вони проводять 3-4 дні. Дуже важливо збільшувати і час їхнього перебування, і взагалі кількість іноземних туристів.
Туроператор, приймаючи туриста, залучає до забезпечення виконання туристичних послуг велику кількість дотичних секторів. Авіакомпанії будуть зацікавлені відкривати рейси до країн, з якими послаблений візовий режим. Трансфер, екскурсійні тури, супровід гіда, розміщення і харчування – все це дає роботу багатьом учасникам ринку із різних сфер.
Говорили і про розвиток інфраструктури: про дороги, лише третина з яких придатна до комфортного використання, про регіональні аеропорти, які необхідно розбудовувати задля розвитку внутрішньої авіації. Не забули про болюче для наших авіапартнерів питання – скасування акцизу на паливо і ПДВ на внутрішні рейси, адже ці збори суттєво впливають на собівартість виконання польотів всередині України (при цьому на рейсах за кордон ПДВ не застосовується, дивно, чи не так?).
Окремо підкреслили невідкладну потребу у покращенні інвестиційного клімату, зокрема, у пільгових умовах кредитування. Маємо за приклад Туреччину, узбережжя якої забудовано прекрасними готелями – це стало можливим завдяки виділеній під цільове призначення землі і пільговим кредитам під цільове використання коштів. Нам обов’язково потрібні програми вигідного кредитування і регуляторної політики передачі землі для цільового будівництва туристичних об’єктів.
Надія є
Важко переоцінити величезну користь від таких конструктивних зустрічей із владою. Держава нарешті серйозно планує зайнятися розбудовою туризму, і ми віримо, що всі ініціативи, які були озвучені президенту, будуть поступово втілені у життя. Україна – це не лише важка промисловість і сільське господарство, це справді крута дестинація, про яку варто розказати світові, а ми готові допомагати державі розвивати цю місію.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411