Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.

Запроваджено нову інфільтрацію в національний ланцюг-ПДВ у вигляді критеріїв зупинки реєстрації податкових накладних та інших тавро позитивної історії.

УкраїнськийПДВ – особливий вид податку. Це - ланцюг, між офіційною та так званою«тіньовою» економікою. А оскільки «тіньова» фактично у нас в державі єскладовою офіційної економіки, то ще невідомо хто кого більше цим ланцюгомпідтримує. Отже, по ПДВ-ланцюгу переміщується левова частина економіки. Іоскільки переміщення відбувається між білою та темною масами грань між нимидуже тонка, а місцями вже затерлась.

Розуміючице, та маючи владний адміністративний ресурс дуже важко втриматись не встромитив цей ланцюг свою «врізку», з метою відсмоктувати значну частину ПДВ на своїінтереси. Але кожен владний послідовник робить це в міру власної розпущеностіта IQ.

Наприклад,попередники встромляли в ланцюг «інфекцію» у вигляді актів нікчемності,нульових (транзитних) актів, неможливості провести звірку та ін., мета булаодна повтикати в систему ПДВ червоні прапорці та заганяти всіх на «стрижку» вінтересах Сім’ї. Не сильно турбуючись про правові підстави, бо підстави були неправові.

Приходятьнові послідовники і ланцюг ПДВ між світом та тіню не дає їм спокою. Під вічнимлозунгом – тіньова економіка загроза бюджету, розробляються нові механізми«врізки» в Національну економіку, з однією метою швидко заробити, але тепер вжена «реформи».

Який жемеханізм «врізки» застосувати, щоб без віддачі у вигляді політичної недовіри?Треба все негативне перевести на електроніку, і в тренді і відповідальністьрозмита. Головне розмістити ці живі потоки (кошти) у себе, і періодично«відключати» доступ їх власників, в залежності від сезонної кон’юнктури галузі,восени у будівельників та їх обслуговуючих, навесні у фермерів і паливників, ідалі по колу. При цьому ще головне мати можливість систему «відключення»коригувати швидко, бо національний підприємець суб’єкт кмітливий, швидкопристосовується.

Ось ізапроваджено нову інфільтрацію в національний ланцюг-ПДВ у вигляді критеріївзупинки реєстрації податкових накладних та інших тавро позитивної історії. Ізнову не сильно турбуючись про правові підстави, бо підстави знову не правові.Адже законодавець зобов'язав визначити критерії рішенням Уряду, а не"ідеями" ДФС погодженими з Мінфіном.

Дуже важкомислити як бізнесмен, коли ти «адмінмен». (Адмінмени – новий тип чиновника, втренді за реформи, але з мисленням переляканого клєрка). Це наче керівникринку, з постійним відчуття дискомфорту, бо посада керівна, а продукція наринку - чужа.

Часзрозуміти, що наповнення бюджету взаємопов’язано із розвитком економіки,економіка розвивається від руху, і чим вільніше рух по ланцюгам: грошовим, ПДВ,інших каналах, тим швидше і якісніше розвиток. Особливо коли розрізнити тіньвід світла в цій економіці майже не можливо, а може навіть в цей час інедоречно.

Якщо директор ринку помиє прилавки та поліпшить оздоблення до нього прийдуть інші торговці, якщо на вході поставить касу, на виході охорону, а в туалеті, вибачте, забере папір, торговці підуть на іншу торгову площадку або на "тіньову" вулицю. Так із ринком ПДВ, критерії сприяння вільному руху активів можуть стати запорукою росту директора ринку до керівника ринковою мережею. Наповнення резервів для реформ має відуватись через позитивну енергію, через вивільнені добровільні надходження. А відібране, навіть в завуальований спосіб, ризикує перетвориться на бумеранг.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи