Шурма не очікує багато іноземних інвесторів на великій приватизації: Немає апетиту

Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
18.07.2021 20:35

Kyiv central park

Економіст, експерт-аналітик

Містобудування

Історія формування міст буває різною і доволі часто їхній розвиток залежить від міського голови.

Я не знаю усіх деталей приватизації земельної ділянки у межах вулиць Короленківської, Ділової та Антоновича міста Києва. Але коли там почали рити котлован під чергове будівництво, з'явилось озеро. Протягом багатьох років ця територія в центрі міста обнесена парканом. Власники земельної ділянки мінялись, але ніхто не готовий вбухувати шалені кошти у будівництво там.

Саме провидіння дає можливість київській міській владі створити там паркову зону з озером. Це може стати унікальної родзинкою Києва, такий собі Kyiv central park.

Розумію, що власники земельної ділянки “задиратимуть” ціну на неї. Але впевнений, що можна знайти варіант домовленостей, який погодить Київська міська рада і власники цієї ділянки. Зараз це залежить повністю від Віталія Кличка та його команди. Особисто я багато, що міг би вибачити йому, якщо він зможе викупити цю територію у власність міської громади та створить там парк.

Kyiv central park
218178742_1165342183939843_5027549263894796664_n.jpeg
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи