Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
05.09.2019 18:07

Mythbusters, або як ми руйнували міфи про газоблок

Сценарист, креативний продюсер

Про те, як продавати автоклавний газоблок, використовуючи міфи стародавньої Греції, та чи варто ризикувати і не підлаштовуватися під смаки цільової аудиторії, – читайте далі.

Аби вразити клієнта у самісіньке серце, іноді достатньо запропонувати дещо нестандартне, карколомне та вибухове. Звісно, якщо замовник готовий до несамовитих експериментів та відеоконтенту, який одразу стане вірусним. Про те, як продавати автоклавний газоблок, використовуючи міфи стародавньої Греції, та чи варто ризикувати і не підлаштовуватися під смаки цільової аудиторії, – читайте далі.

Погодившись створити серію відеороликів для Всеукраїнської асоціації виробників автоклавного газобетону, ми з командою мали вщент зруйнувати стереотипи про газобетон. Таких, найбільш застарілих та залізобетонних тверджень було визначено п’ять: газобетон дорогий, неміцний, погано витримує перепади температур та екологічно небезпечний. Тож наступним етапом роботи команди «руйнівників міфів» став пошук ідеї – як саме реалізувати це завдання.

Завдання №1. Знайти ідею, яка безперервно працюватиме на клієнтську мету, немов найсучасніший завод.

І ми її знайшли. Влучну, цікаву й абсолютно не схожу на наші десять-двадцять ідей, які було виголошено на старті креативних штормінгів. Це була саме та ідея, яка все згуртувала: донесення меседжів про газоблок, міфи стародавньої Греції, античну статую, переваги сучасного будівельного матеріалу і стильну реалізацію.

Завдання №2. Емоції мають вирувати, як у міксері з надійною сумішшю

Настрій та подача в анімаційних роликах не менш важливі, ніж зміст, орієнтація на цільову аудиторію та переконливі меседжі. Ми вирішили зробити серію яскравих, емоційно забарвлених анімаційних роликів, кожен з яких буде присвячено руйнуванню одного конкретного міфу. Розробили слоган, додали міцності словам, і закипіла робота над стилем.


Завдання №3. Мозок має горіти, як автоклавна піч

Наш арт-директор запропонував візуально реалізувати цю ідею за допомогою колажів та зробити досить енергійну анімацію, яка б підкреслювала найважливіші характеристики газоблоку – його надійність, міцність та витривалість. Стиль, який поєднує безліч прогресивних та багатошарових технік складно назвати одним словом, тож краще побачити все власними очима.

Завдання №4. Нерви мають лишатися міцними, як газобетон

Разом із нашою знімальною групою ми побували на одному з заводів асоціації автоклавного газоблоку та ретельно вивчили всі етапи виробництва. Цикл анімаційних роликів – не єдине, що ми робили для цього клієнта, тож розумітися у процесах та добре орієнтуватися на локаціях було дуже корисним. Чи обов’язковий цей етап для створення анімаційного контенту – ні, але чи полегшує він роботу креативній групи – так.

Завдання №5. Реклама має бути переконливою, як бригадир передової зміни

У нас були сумніви щодо обраного креативного рішення, чи зачепить воно основних покупців, чи стануть люди переглядати такі ролики. Сумніви були – зараз вони відсутні. Ролики про газоблок дуже активно переглядають у Youtube, і сьогодні вже можна говорити про досить приємні показники ефективності такої реклами.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи