Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
14.11.2011 20:43

Блеск и нищета

Експерт з питань соціальної політики

На особисті розкоші у влади гроші є, а для соціальних виплат нема...

Останніфотографії Межигір’я з космосу шокували країну. Масштаби забудови, яку ведеЯнукович вражають розмахом і ціною.

Нещодавноуявлення про цей об'єкт серед пересічних громадян склав журнал"Кореспондент", який оприлюднивфотографії володінь президента з повітря. Днями сервіс GoogleMaps оновив свої минулорічні зображення над територією резиденції зкосмосу.

 Порівняннясвідчить, що останній рік президенства, в плані надбання особистих розкошів,для Януковича пройшов недарма. Поряд з палацом, який налічує 5 поверхівз’явився парк з декоративними рослинами і штучними водоймами. До ужеіснуючого  боулінгу, оздоровчогокомплексу, тенісного корту, підземного тиру і спа-центру додався справжнійплаваючий палац прикрашений сусальним золотом, яхт-клуб, новий гелікотерниймайданчик і гараж на 70 машин. Інтенсивно будуються поле для гольфу і кіннийклуб.

 «Гольф – це естетичне задоволення,яке вимагає шалених коштів. Звернемося до профільного видання «Гольф-ру»», -пропонує «Українська правда» оцінюючи масштаби будівництва. 

 "Стоимость строительстватипичного поля для гольфа с 18 лунками составляет от двух до трехмиллионов евро. Обратите внимание, что это затраты на строительствотолько самого поля. Дополнительных расходов потребует инфраструктура: зданиеклуба, хозяйственные постройки, навес для тренировочного поля, подъездные ивнутренние дороги и тропинки, мосты и т.п. Дополнительные расходы будутравны стоимости строительства самого гольф поля... Для поддержанияхорошего состояния поля с 18 лунками необходимо иметь сельскохозяйственныемашины на сумму не менее 400 тысяч евро..."

Отже, тільки гольф дляЯнуковича коштує 3+3+0,4=6,4 мільйони євро. А яка вартість наземних і плаваючихпалаців, кінних клубів, центрів релакс і золотих унітазів,  озер, парків, садів і фонтанів?..  Післяпобачених фото, які опублікувала УП, усі можуть оцінити цинізм останніх заявпрезидента про відсутність в держави коштів на соціальні виплати. Масштабцинізму Януковича співмірний масштабу будівництва, яке він розгорнув у «Межигір’ї».

На фоні небаченого марнотратства президента тазбільшення видатків на силові каральні структури влада відмовляє людям усоціальних виплатах, відправляє вчителів у відпустки за свій рахунок. Кажуть, що нема грошей. 

Днями уряд Азарова зареєстрував законопроект № 9400, що скасовуєневідкладне нарахування пенсійі компенсацій вразливим верствам за судовими рішеннями. Законопроект прямостосується чорнобильців, афганців, військових пенсіонерів і дітей війни.

Як стало відомо ЗМІ, через нестачу коштів на зарплату вчителів Полтавщинивідправляють у відпустки за свій рахунок, але заставляють ходити на роботу.

В цілях так званої економіїзакриваються школи і лікарні, зарплати і пенсії заморожено, але на собіЯнукович і його челядь економити не збираються. На фоні країни, яка котиться узлидні, вони посипають себе золотом, перлинами і діамантами, літають окремимилітаками і вертольотами за бюджетний рахунок.

На особисті розкоші у влади Януковича гроші є, а для соціальних виплат нема!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи